İnternet Kontratım Bitmek Üzere

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  mkyb
  mkyb's avatar
  Kayıt Tarihi: 27/Mayıs/2011
  Erkek
  enesshn18 bunu yazdı

  Beyler bende netspeed baglatayim dedim ama adamlar sadece binadaki kutuya kadar hizmrt veriyorlarmis. Kutudan daireye bağlantı size ait diyor. Bu islemi yapmak kolay mıdır daha once ugrasan oldu mu?

  Elin becerikliyse : https://forum.donanimhaber.com/elektrikci-cagirmadan-ankastre-baglantisi-nasil-yapilir-resimli-anlatim--128138201

  Elimden gelmez diyorsan elektrikçiler 50-100 liraya hallediyor.


  Na sar et méne o'lura Ca lis se nind éol urr.
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  RotKerim
  RotKerim's avatar
  Kayıt Tarihi: 01/Şubat/2011
  Erkek
  mkyb bunu yazdı

  Türknet ve Netspeed'de alacağın hız aynı. İkiside Telekom altyapısını kullanıyor. Bimcell mantığı gibi düşün. Netspeed müşteri hizmetleri konusunda muhatap bulabileceğin bir firma. Türknet'te sorun yaşarsan karşında muhatap bulamıyorsun.

  beyler milenni com la görüştüm suan, adam hız testine baktı 75 destekliyor dedi ama turknetten sorguladığımda 35 görünüyor kafam karıstı. sizce mileni cekici olsun diye sallıyor olabilir mi?

  türknet ve netspeed yazmışsın ama mileni de aynı mı? cok anlamadığım için belki onların yöntemi farklıdır veya baska bi altyapı falan kullanıyor olaiblir mi?


  Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
Toplam Hit: 1257 Toplam Mesaj: 23
internet turknet netspeed