folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İnternet Neden Yavaşladı?

İnternet Neden Yavaşladı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Vpn alma vakti geldi. Var mı danaya ortak alalım adam gibi internete girelim. İnternet engeli olmayan bir ülke varsa oradan alalım. Amk twitter da resimler açılmıyor. Bir de 25 mb fiber net tek başıma kullanıyorum. Bir sürü link yar*k kürek sebepler yüzünden engelli. Artık o iğrenç metni görmek istemiyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

sürekli kopma yaşayan var mı son 1 saattir ? modem ip almayıp duruyor mk yapacakları işin ya.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Bunların amk ya ne oyun oynayabiliyoruz ne Youtube'da video izleyebiliyoruz. Google'ın yerinde olsam Türkiye'ye kendimi komple kapatırım bu ne lan çocuk oyuncağı ettiler herşeyi kafasına sıçtıklarım bir de yönetici olacaklar.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://www.tknlj.com/turk-internetinin-hizi-bulgaristan-ve-romanyaya-mi-bagli/

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

ya mk bunların internet pamuk ipliğine bağlı. gerçekten artık bokunu çıkarıyorlar. toplasınlar bütün teknolojik aletleri rahatlasınlar boşuna kasıyorlar.

internete mi girdin sallandırsın taksimde. aylık el yazması göndersin şehirlere öyle haberdar olalım dünyadan. 

2 3 gündür ne oyuna girilebiliyor. ne film izlenebiliyor ne de normal net kullanılabiliyor. net kopup duruyor sinir etti iyice.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

şu 3 4 gündür net gtü başı dağıttı yavaşlıyor kopuyor net var sitelere girmiyor oyunda pingler uçuyor bununda kokusu gelir yakında 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Sayın YILDIZ, Başbakanlık İletişim Merkezi'ne (BİMER) yapmış olduğunuz başvuru ilgisi nedeniyle Kurumumuza yönlendirilmiş olup, başvurunuz incelenmiştir. Başvurunuz Kurumumuzca işleme alınmış olup işletmeciniz ile yazışma yapılması suretiyle mevzuat kapsamında sonuçlandırılmasını müteakip tarafınıza bildirilmek üzere işletmecinize iletilmiştir.

Kurumumuz mevzuatı çerçevesinde tüketici şikâyetleri; şikâyetlerin tasnifi neticesinde şikâyetlerin yoğunlaştığı ve/veya şikâyet konusunun yaygın abone mağduriyetlerine yol açtığının anlaşılması durumunda Kurumumuz tarafından yapılacak düzenleme ve denetlemelerde dikkate alınmaktadır.

Diğer taraftan; bürokrasi ve kırtasiyeciliğin azaltılması kapsamında, tüketici şikayeti başvurularının doğrudan ilgili muhatabı tarafından daha etkin ve hızlı sonuçlandırılması amacıyla, sonraki tüketici şikayeti başvurularınızın, hizmet alınan işletmecinin internet sitesinde yer alan ve şikayetler/işletmeci cevaplarının Kurumumuzca izlenebildiği Tüketici Şikayetleri bölümünden yapılmasının faydalı olacağı değerlendirilmektedir. 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun kapsamında yer alan parasal sınırlar içerisinde tüketici hakem heyetleri ve/veya tüketici mahkemelerine başvuruda bulunabileceği değerlendirilmektedir.

Bilgilerinizi rica ederiz.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu

turkiye.gov.tr den BİMER'e yazın

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Ulan bende bu google niye geç açılıyo diye diye pcde kurcalamadık ayar bırakmadım mk

Antivrüsü bilem sildim yok arkadaş 

Hız test yapıyom ibre bi 2 mgbt e düşüyo bi 7 ye çıkıyo noluyo lan oldum yani

..Morali hep bozuk olan insan..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

50 mbit kütür kütür kullanıyorum.

imza.
Toplam Hit: 3739 Toplam Mesaj: 30
internet tib