İnternet Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

O Türk Telekom ile alakalı. Adamların elinde olan bir şey değil.

Türktelekomdan alsam net diyelim (alınmaz)

Port işini direkt hallediyorlar mı?

twitterdan tt ceo'su paul'a ulaş. evime tt vdsl bağlatmak istiyorum oturduğum evde bana tt tarafından vdsl port yok diye hizmet verilmiyor de. netspeed vdsl taahhütsüz tarifeye geçicekti yeğenim. bu şekilde paul'dan port tahsisi istedim genel müdürlükten arandım gün içerisinde bebek tel. müd. iş emri oluşturdular 1.5 haftada santrale vdsl kart takıldı ve port işi çözüldü.

bende biraz önce yazdım hocam paula yazdığım dk geri döndü anlattım durumumu sonra aradılar 444 numaradan adresi aldılar baktılar vdsl adsl altyapı var port yok dediler ekibe yönlendiriyorum dediler ne kadar zamanda olur port işi ? :)

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Genel müdürlük problemi çözün talimatıyla bölge müdürlüğüne gönderir. Bölge müdürlüğüde acil yazısıyla saha elamanlarına iletir. Bir kaç güne hallederler. Türkiye'de yüksek mevkide tanıdığın yoksa kimse sikine takmıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g3da
    g3da's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Netspeed. Türknet ile aynı mantıktalar. Taahüt istemiyorlar. 1 sene kalacaksan taahhüte hiç girmemen en mantıklısı.

ADSL : https://www.netspeed.com.tr/adsl-tarifeler/

VDSL : https://www.netspeed.com.tr/vdsl-tarifeler/

44 liraya 16 megabit 75 AKK'li olanı al zaten 3 ay sonra AKK kalkınca 16 megabit sınırsız internetin olur.

Hocam sen kullanıyor musun? Memnun musun?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

bende paula yazdım ben de takip ediyorum yazdı. yalnız bende altyapı da yok. ne kadar uzayacak acep?

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.extranet.com.tr/HemenAl/209

Birde şunlar çıkmış 10 liraya. 3 ay sonra AKK kalkınca 4 megabit hız sabit olur. O zaman 10 liraya değer işte. 

mkyb tarafından 16/Eyl/18 16:08 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Vinn alabilirsin 50 gb 79 tl 

Toplam Hit: 11032 Toplam Mesaj: 17
internet