folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İnternet Problemi Ve Yeni Firma Önerisi

İnternet Problemi Ve Yeni Firma Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Kocaeli-Darıca bölgesinde , Ev için Turkcel Superonline 65 liralık limitsiz internet kullanıyorum.  Fakat sürekli bağlantı problemleri yaşıyorum.Problem bildirimi yapmama rağmen aylardır bişey düzelmedi. 

Yeni bir firmaya geçmeyi düşünüyorum. Bu bölgelerde yaşayıpta , altyapısında sıkıntı yok bu firmayı kullan diyebilecek var mı ?

italyan tarafından 27/Ağu/19 13:10 tarihinde düzenlenmiştir

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Altyapın Telekom ise hangi firmaya geçersen geç yine sorun yaşarsın. Kablonet var mı peki hocam orada ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Altyapın Telekom ise hangi firmaya geçersen geç yine sorun yaşarsın. Kablonet var mı peki hocam orada ?

Evet var. Şuan okuduklarıma göre aklıma en yatanda kablonet . 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

100 megabit 2 sene taahhütle 81 lira. Sinema paketli kablolu yayında içinde.

https://www.kablonet.net/kampanya/100-gulduren-2019

Pahalı dersende 25 megabit 51 lira.

https://www.kablonet.net/kampanya/sizsiniz-devam

Akşam 19:00-00:00 saatleri arasında 100 megabit 25, 25 megabit ise 10 megabite düşüyor. Gece yarısından sonra tekrar eski hıza dönüyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

valla aralık ayından beri netspeed kullanıyorum hiç bi problem yaşamadım. cok da memnunum cok da oneririm. ben 65 lira veiriyorum. 70 mb down 5 mb up alıyorum

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
Toplam Hit: 919 Toplam Mesaj: 5
internet fiber adsl