folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İnternet Üzerinden Kumbarada Biriken Parayı Takip Etmek?

İnternet Üzerinden Kumbarada Biriken Parayı Takip Etmek?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek

valla nasıl bir başlık yazacağımı bilemedim. herneyse otomat sistemleri işine girdim sayılır.olay şu şehir dışınada makineler koyacağım lakin makinanın içinde ne kadar para biriktiğini bana gösterecek bir sistem gerekli. (internet üzerinden takip sistemi yani) aranızda bu sistemi yapabilecek yada çalışma mantığının nasıl oldugunu anlatabilecek varmı? (fiyatta anlasırız sanıyorum) 

NesTo | same shit diffirent asshole
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

valla şu parayı atınca bir şeye dokunuyor  oraya bir sayac programı yapıp her para atıldıgında  veriyi alıp pc'ye yüklersin. Yüklediğin veriyide internet sitene post ettirirsin olur biter senin bir   Donanımcı , Bir c# bilen , bir php bilen elemana ihtiyacın var :)

bi dk ya parayı atınca pc'de kredi oluşmuyor mu(müzik kutusu olarak düşündüm) ordanda çekebilirsin.

Donanımcı iptal , c# bilen ve php bilen eleman :)

....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Salu3
    Salu3's avatar
    Erkek
    Hocam konuya cok hakim degilim fakat Afrika'ya yardim icin Ankara'daki camilere para toplama cihazlari koymuslardi. Bir nevi kumbara iste. Ve bildigim kadariyla internet uzerinden biriken para takip ediliyordu. Cihazlari bi arastirirsan belki bir yardimi olabilir hocam.

Tren odun seçmez hacı abi...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek

salu3 Eyw hocam.

media. sistemi ve sayacı takabiliyorum o kısım kolay. ama onları internet üzerinden bilderecek sistem sıkıntı c# yada php den ziyade sayaçtaki veriyi internete aktarmak sıkıntı. 

NesTo | same shit diffirent asshole
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Hayır Sadece bana ihtiyacın var hocam, Jeton zavazingosu ile sana istediğin şeyi yaparım her para atıldığında web sitesinde detaylı raporu anında görüntülersin hocam. PM PM

seni 4 kere döverim yarın 🤙
Toplam Hit: 1300 Toplam Mesaj: 5