İnternet Üzerinden Yabancı Dizi İzlemek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plastner
    plastner's avatar
    Erkek

Arrow , person of interest gibi yabancı dizileri internet ortamından izlemek yasal mı?

Edit:http://www.amazon.com/gp/product/B009OYSFDM?ref_=atv_dp_season_select_s1 

amazonda satışını gördükten sonra yasal olmadığı anladım.

Peki yasal dizi nereden seyredebiliriz?

Busiest men find the most time....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pasific
    Pasific's avatar
    Erkek

evet yasal al sana site. Dizileri hd verdigi için 1 hafta geç izliyorum hatta.

http://dizihdtv.net 

qwerty123
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Korsan izliyorsun neresi yasal olacak ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

korsan izlemeden onların şikayetçi olduklarını sanmıyorum.söle ki yazar adam yada yönetmen kişi baya bi ün yapıyor herkese ulaşınca.e yeni çekeceği film yada dizi için adam kolaylıkla finans bulabiliyor çünkü dünyaca ünlü dizi yapmış adam

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

korsan izlemeden onların şikayetçi olduklarını sanmıyorum.söle ki yazar adam yada yönetmen kişi baya bi ün yapıyor herkese ulaşınca.e yeni çekeceği film yada dizi için adam kolaylıkla finans bulabiliyor çünkü dünyaca ünlü dizi yapmış adam

derken e2 cnbce giriyor araya ve the big bang theory , the vampire dairys gibi dizilerin yayından kaldırılmasını istiyor :) kendileri yayınlıyorlar çünkü.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doganaydin
    doganaydin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yasal değil. Bazı kanallar tvde yayınlandıktan sonra kendi sitelerinden izlettiriyor ama onlarda da bölge sorunu var. Hiçbiri Türkiyeden izlenebilir değil.

Toplam Hit: 837 Toplam Mesaj: 6