folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder İnternetim Sürekli Kopuyor

İnternetim Sürekli Kopuyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jonigitar
    jonigitar's avatar
    Erkek

20 gündür internetim sürekli kesiliyor bıktım ya kafam girsin telekomu aradım sizin bilgisayarda sorun var dediler baktım bişi bulamayınca ne yapayım dedim bende formatladım gene aynı gene aynı ne yapcaz modemi resetliuom yok gene aynı yeni modemmi alsam ne.

Hayat Kötü Olsada İnsan Gibi Yaşamaya Çalışıyoruz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Hocam fırsatın varsa başka bir bilgisayarda ve başka bir modemde dene.

Yani onlara fırsat verme. Bilgisayarın ile alakalı bir durum dediklerinde verebilecek cevabın olsun..

Çünkü internette problem yaşadığım zaman her ayrıntıyı kullanıyorum.

Ozaman birşey bulamayınca arıza kaydı alıyoruz falan diyorlar teknik servis geliyor eve :p

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

s

Tavsiyemdir . Düğüm at kopmaz bidaha

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek

Kafayı yicem 4 kere aradım arıza kaydı aldırdım yok, aynı problem mevcut, şu cevabı zar zor yazdım, " sistemimizide problem var " daha sonra arayın diyorlar koduklarım ya..

Bi de 8 mbit kullanıyorum anasını satiyim ya işe bak..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

telefondan modeme giden kablon uzunsa dışarıdan falan geçiyorsa benimki gibi bazen ufak bi rüzgarda bile kopuyo

All is well
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

Bilinmeyen bunu yazdı:
    -----------------------------

Kafayı yicem 4 kere aradım arıza kaydı aldırdım yok, aynı problem mevcut, şu cevabı zar zor yazdım, " sistemimizide problem var " daha sonra arayın diyorlar koduklarım ya..

Bi de 8 mbit kullanıyorum anasını satiyim ya işe bak..

pm den ulas bana..

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

jonigitar bunu yazdı:

20 gündür internetim sürekli kesiliyor bıktım ya kafam girsin telekomu aradım sizin bilgisayarda sorun var dediler baktım bişi bulamayınca ne yapayım dedim bende formatladım gene aynı gene aynı ne yapcaz modemi resetliuom yok gene aynı yeni modemmi alsam ne.

pmden ulas bana..

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
Toplam Hit: 3169 Toplam Mesaj: 7