İnternette İs Fırsatı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moonspell
    moonspell's avatar
    Erkek

slm mıllet bu olayı elestırebılır muhalefet edebılırsınız o yuzden ben yınde ılgılenecek arkadaslara bı tavsıye etmek ıstedım...

interneten yabancı dıl egitimi veren bir site var ve buraya uye olmak 6 aylık 69 dolar 1 yıllık 129 dolar

sizin bu sıtede agacınız var ve getırdıgınız her uyeden 6 aylıktan 20 dolar +3 puan kanaıorsunuz 1 senelkten 30 dolar + 5 puan puanlarınız sag ve sol kol olmak uzere toplanıp her carsamba hesabınıza hakedersenız paranız yatıor haketmek derken sagda 20 puan solda 10 puan toplarsanız gıbı sız uyelık alınca sızın ıstedıgınız isimde sıte acılıor mesela benımkı

www.moonspell.en101.com  burda uye edecegım herkısıden para kazanıorum ama bu parayı kazanırken helal yolla kazanıorum cunkı karsılıgında egıtım verıyorum bu saadet zıncırı tıtan ve piramıt gıbı bısey dııl yanı bunlarla ılgısı yok cunkı yasa da boyle bı kanun promosyana gırıyor... igileneler site ye girip irtibat icin arayabılır...

bunun dısında bırde cash fiesta denen bir iş var burda sızın ekranınızda bar var ve o barda yuruyen bır adam var o adamın yurumesı sıze puan kazandırıor 1000 puan 1 dolar yaklasık 2,5 saatte 1000 i gecebılıoruz... olayın kotu yanı adam bazen oturyor o oturunca sızde kazanamıyorsunuz tabı bunun ıcınde bir turk olarak elbete olaya bıraz seyler kattık :)

heh işte oyle
Toplam Hit: 1799 Toplam Mesaj: 1