folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Internetten Alisveris İcin Sanal Kart Tavsiyesi

Internetten Alisveris İcin Sanal Kart Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heisenberg
    heisenberg's avatar
    Erkek

Muridler sadece internetten alışveriş icin kullanacagim kart almak istiyorum.

sizinde kullandiginiz memnun kaldiginiz, kart ucreti vs olmayan 

ya da en az olan 

gerektigi zaman icine kolayca sorunsuz para aktarabilecegm kart tavsiyesi istiyorum

Gunluk kullanmak icin degil sadece netten alisveris icin gerekli olacak

Var midir böyle kullanışlı sanal kart tavsiyeleriniz

Basit yaşayacaksın basit. Sanki yaşamın bir gün sona erecekmiş gibi basit.. cay, simit ve peynirle...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Gararnti bankasının sanal kart uygulaması çok güzel ben kaç yıldır kullanıyorum internet bankacılığından açtırabilirsin sitesinden bak istersen.

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    Ben işbankasından yıllardır sanal kart kullanıyorum. en önemli sorunu alışverişi kolaylaştırdığından çok çabuk para harcatıyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Enpara.Paypal hesabına bağlayabiliyorsun.Finansbank atmlerinden para yükleyebiliyorsun.Hesap işletim ücreti yok.

mkyb tarafından 25/May/13 18:40 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heisenberg
    heisenberg's avatar
    Erkek

Sagolun arkadslar bunlari degerlendrecegim

@serdar ve @olgunisik hocalar dediginiz bankalarin hesap isletm ucreti var mi peki + ne kadr aliyorlar.

para yukleme olayi pratik mi; atm lerden yukleyebiliyor muyum rahatca

@citizen kardes enpara guzelmis arastrcam , begenmedigin bi ozelligi var mi?

Basit yaşayacaksın basit. Sanki yaşamın bir gün sona erecekmiş gibi basit.. cay, simit ve peynirle...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

İşbankası her yıl şubat ayında benden kesinti yapar, itiraz ederim martta iade eder. Yaklaşık 7-8 senedir hep böyle.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

enpara da sanal kart yok benim bildiğim kadarıyla. banka kartıyla da internetten alışveriş yapılmıyor.

g2k[et]tahribat[dat]com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

her açılan vadesiz hesabın hesap işletim ücreti vardır malesef bunu sadece vadeli hesaplarda hesap işletim ücreti almazlar diğerlerindede 2 adet faturana ototmatik ödeme talimatı verirsen kontör yükleme vs de olur yada bir maaş hesabın vs varsa yani düzenli para gelen onlardan hesap işletim ücreti alınmaz bunların internet şubelerinden çok rahat sanal kart açabilirsin sadece kart numarası ve bilgilerinin öğreniyorsun zaten.

ayrıca bu sanal kartları paypala da bağlayabilirsin 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 992 Toplam Mesaj: 8