folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder İos 10.2 Jailbreak Çıktı / İphone 5S Ve 6S Arası Tüm Modeller

İos 10.2 Jailbreak Çıktı / İphone 5S Ve 6S Arası Tüm Modeller

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

@mataramasuko 6s kullaniyorum hocam ben 10.1 arama kayit derken hangi tweak'den bahswdiyosun acaba denerim senin icin ?

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

Hocam uyumsuz tweak kalmadi dogru duzgun hersey stabil calisiyor..

Hocam telefon ne? Arama kayıt programı çalışıyor mu?

Haci kullandigin kaynaklari yazabilirmisin. Birde gelisirici hesabi olmayanlarin birkac haftada bir jailbreak islemini yenilemesi gerekecek deniyordu, o sorun ne oldu acaba?

Cigu bigule :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://docs.google.com/spreadsheets/d/14e9GB-PNhDJuKI799InVFWrUQc-qn-Wd3zRJHKGkKr0/pubhtml#

iOS 10 Compatibility sekmesinden hangi tweakın uyumlu olduğuna ve hangi repoda yüklü olduğuna bakabilirsiniz. Liste günceldir, Reddit'ten alınmıştır.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

@DrKeworks hocam ne yazikki haftada bir sertifika islemini yenilemelisin ve jb henuz untethred , kapama ve acma islemlerini substrate fix ile yapmazsan sikinti yasarsin kullanidigim kaynaklari listeledim..

DevilKingtr tarafından 29/Oca/17 23:51 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

@mataramasuko 6s kullaniyorum hocam ben 10.1 arama kayit derken hangi tweak'den bahswdiyosun acaba denerim senin icin ?

Malesef hiç jb yapmadım daha önceden  Android kullanıyordum bilmiyorum herhangi bir otomatik ses kaydı yapan tweak olur hocam 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

Malesef hiç jb yapmadım daha önceden  Android kullanıyordum bilmiyorum herhangi bir otomatik ses kaydı yapan tweak olur hocam 

Hocam daha onceden jb denememis isen biraz daha beklemen ve tethred surumun cikmasi senin icin daha saglikli olacaktir, zira hem surum kaybetme hemde elmada kalma sansin oldukca yuksek callrecorder kullaniyorum ama gelistirici ios10 icin hala update etmedi bekliyoruz...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

@DrKeworks hocam ne yazikki haftada bir sertifika islemini yenilemelisin ve jb henuz untethred , kapama ve acma islemlerini substrate fix ile yapmazsan sikinti yasarsin kullanidigim kaynaklari listeledim..

Anladim hocam. Yani haftada bir telefonu bilgisayara baglayip jb yapmak gerekiyor. Yapmam daha iyi mk :))) beklemeye devam. Belki adam akilli birseyler cikar zaman sonra...

Cigu bigule :(
Toplam Hit: 3232 Toplam Mesaj: 27
jailbreak