İos 7.1 Güncel Çıktı..!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    PsychoDawn bunu yazdı

4s te gözle görülür ciddi derecede bir hızlanma oldu hayret ettim apple normalde her güncellemede telefonun anasını sikerdi . şarj da çok büyük bir fark göremedim ama performans artışı beni oldukça tatmin etti .

aynen şarjda pek fark yok gibi bir diğer örnekte telefon arama şeysini görselleştirmişler :) karşı tarafı aradığında tuşlar yukarda görünüyor, kapatma butonuda değişmiş bazı yerlerde de renkler değişmiş mesela birine mesaj gönderdiğinde kalan mesaj sayısı ekrana gelir onun rengi koyu gri ve beyaz :) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı

hacı itunesten bakıyorum görünen tek güncelleme 7.0.6...

İPSW dosyasının linkini verebilirmisin indirip kuralım

http://www.getios.com/

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Ben i5 de hala 6.1.2 deyim :) 7 nin görüntüsüne alışım biraz daha sağdan soldan 7.1 de de  jb çıksın geçerim belki :)

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    leadertay bunu yazdı

Ben i5 de hala 6.1.2 deyim :) 7 nin görüntüsüne alışım biraz daha sağdan soldan 7.1 de de  jb çıksın geçerim belki :)

Sen ona alışana kadar ios 8 çıkar, :)

getios.com

adresinden cihazınıza uygun ios sürümlerini indirebilirsiniz arkadaşlar,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    PsychoDawn bunu yazdı

4s te gözle görülür ciddi derecede bir hızlanma oldu hayret ettim apple normalde her güncellemede telefonun anasını sikerdi . şarj da çok büyük bir fark göremedim ama performans artışı beni oldukça tatmin etti .

Apple 'ın en sağlam güncellemesi X.1 olur. 5.1, 6.1 .. Hepsinde sağlam şekilde performans artışları olmuştur.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

ios 7.1.1. güncellemesi çıktı güncellemeyenler telefonu güncelleyebilir :) Bilgi amaçlı yeni konu açmak yerine bu konuyu yukarıya taşıyorum.

- Touch ID parmak izi tanımayla ilgili ek iyileştirmeler

- Klavye yanıt verebilirliğini etkileyen bir hatayı düzeltir

- VoiceOver etkinken Bluetooth klavyelerin kullanılmasıyla ilgili bir sorunu düzeltir.

Toplam Hit: 2307 Toplam Mesaj: 17