İos 8 Yayınlandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hellaven
    Hellaven's avatar
    Erkek

Piramit haber şöyle diyor;

Apple, iOS 7'ye desteği resmi olarak durdurdu. iOS 8'e geçişi hızlandırmak isteyen Apple böylece kullanıcıları iOS 7'yi terk etmeye zorlamış olacak. Ancak tüm eski Apple cihazları iOS 8'i çalıştıramadığı için bu aynı zamanda eski cihaz kullanıcılarını yeni Apple cihazlarını satın almaya zorlamakla aynı anlama da geliyor. Bu arada, eski modellerin çoğu iOS 8'e geçse de yeni işletim sistemi eski cihazlara çok ağır gelebiliyor ve cihaz yavaş çalışıyor veya depolama alanı iOS 8'e az geldiği için, kullanıcılar verilerini saklayacak alan bulmakta zorlanıyor. Ancak ne yazık ki, merak ederek cihazlarını iOS 8'e yükselten eski cihaz kullanıcıları pişman oldukları taktirde artık iOS 7'ye geri de dönemeyecekler. Apple'ın kararı, iOS 7'ye dönüşün önünün de kapanması anlamına geliyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

ipad Aira 8 kurdum daha yeni cihaz 10 15 kez şarj oldu kurmaz olaydım. internete girp iki haber okuyorum cihaz alev topu gibi oluyor. sıcaktan elimde tutamıyorum geri döünüşte yokmuş sanırım piç oldu alet

8.0.2 yi dene hocam. hala sorunlu ama 8e göre çok iyi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draenei
    Draenei's avatar
    Erkek

Arkadaşlar birşey soracam. kesilmiş simkart i phone 5'e reset attırır mı ?

Her kim ki, göz perdesini bu dünyada sadece kendi çapı kadar aralayabilir ⚡ 🌑
Toplam Hit: 9273 Toplam Mesaj: 94