İos Dark Browser

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

2.5 yıldır android kullandıktan sonra tekrar ios a geçiş yaptım herşey okey fakat android de artık büyük alışkanlık ve göz rahatlığı sağlayan dark browser ios da firefox dışında bir alternatif bulamadım

android tarafında başta chrome beta , opera , samsung browser olmak üzere bir sürü alternatif var. 

ios içi çözümü olan varsa sevinirim. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Apple'ın hala buna çözüm bulmaması saçma. Kaldı ki iPhone tarafında Safari harici tüm tarayıcılar dandik. Safari'nin kalitesini sunamıyorlar. O konuda Apple götlük yapıyor diye tahmin ediyorum.

Samsung yıllar önce çözdü. Gece modu olmayan siteleri bile kendisi karartıyor. Kaldı ki Android'te Samsung Browser vazgeçilmezim. Amoled ekranla birleşince gece modu resmen şarjı kokluyor. Hemde gözün ırzına geçmiyor.

Amoled ekranlı telefonlarda özellikle Google Chrome kullanmayın. Tarayıcı tam ekran olmayıp sürekli üstte bildirim çubuğunda batarya, wifi ve operatör göstergelerini vs gösterdiği için zamanla o kısımlarda Amoled yanığı izi yapıyor.

mkyb tarafından 19/Tem/21 00:14 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Apple'ın hala buna çözüm bulmaması saçma. Kaldı ki iPhone tarafında Safari harici tüm tarayıcılar dandik. Safari'nin kalitesini sunamıyorlar. O konuda Apple götlük yapıyor diye tahmin ediyorum.

Samsung yıllar önce çözdü. Gece modu olmayan siteleri bile kendisi karartıyor. Kaldı ki Android'te Samsung Browser vazgeçilmezim. Amoled ekranla birleşince gece modu resmen şarjı kokluyor. Hemde gözün ırzına geçmiyor.

Amoled ekranlı telefonlarda özellikle Google Chrome kullanmayın. Tarayıcı tam ekran olmayıp sürekli üstte bildirim çubuğunda batarya, wifi ve operatör göstergelerini vs gösterdiği için zamanla o kısımlarda Amoled yanığı izi yapıyor.

saçma olan kısımlardan biri komple işletim sisteminde koyu temayı öncelikle ios sundu ama uygulama desteği konusunda geri kaldı 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

saçma olan kısımlardan biri komple işletim sisteminde koyu temayı öncelikle ios sundu ama uygulama desteği konusunda geri kaldı 

mkyb tarafından 19/Tem/21 02:07 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Chrome dan nasil vazgeçilir haci.. Lcd ekran ama otomatik parlakliği düşürüyor yavaş göze dokunmadan düşürüyor parlakliği. 

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam hangi sürüm kullanıyosun acaba?

iphone SE, ios 13,7 de safariyi koyu temada kullanabiliyorum.

yeni sekme açınca simsiyah oluyor arkaplan

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

gizli sekme olmasın o ? :D diğer adıyla gizli dolaşım modu.

ayfon led ekrana geçtikten sonra cidden neden karanlık moda ayar çekmiyor anlamadım gitti. ayos 15 bekleyelim bakalım ne olacak

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

ayfon led ekrana geçtikten sonra cidden neden karanlık moda ayar çekmiyor anlamadım gitti. ayos 15 bekleyelim bakalım ne olacak

Dark değil mi bu?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

öyle görünüyor bizde niye yok :S

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

O kadarını ayırt edebiliyorum hocam :)

Normal sekme de gizli sekme de siyah bende, arkadaşın attığı gibi.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 1013 Toplam Mesaj: 10
ios andorid dark theme