İos Safari'de Sayfaları Açamama Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi

Hayırlı geceler öncelikle. 

Uzun zamandan sonra tekrar buralarda gözükmek istedim :)) (Özlemişim)

Hem de şu derdime deva bulmaya geldim. İnternette birşeyler araştırırken. Ekrana bir uyarı geldi ve virüs falan diye yazan bir sayfa çıktı. Ben de her zaman çıkan o saçma sayfalardandır diyip okumadan kapattım.

Sonra safariyi açtığımda favori listemdekiler, okuma listem falan haricindeki sayfalara bağlanamaz oldum. Google açılıyor mesela.  Googleda aradığım linki tıkladığımda hiçbirşey olmuyor. Linke basılı tuttuğumda safari kitleniyor.

Chrome, google gibi diğer uygulamalardan bağlandığımda herşeyi açıyor. Ama safari de dediğim gibi ya sadece eklediğim sayfalar. Ya da urlye yazdığım sayfalar açılıyor :((

Bu konuda yardımcı olacak mürit ve müridelere şimdiden teşekkürlerimi bir borç bilirim :))

Darkparadise tarafından 29/Mar/16 01:34 tarihinde düzenlenmiştir

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi

Kaç saattir araştırıyordum şimdi buldum :))) kendi sorunumu kendim çözdüm  :))

https://www.applefoni.com/ios-9-3-guncellemesi-sonrasi-ortaya-cikan-safari-sorunlari/

ben Ayarlar -> Safari -> İleri Düzey -> JavaScript kapat diyerek sorunumu çözdüm müritler. Hayırlı geceler :)

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Haci bu sorun apple in yeni guncellemesinden kaynaklaniyor ayni sorun senin gibi milyonlarca kiside var :) simdilik cozum yoluda senin yazdigin gibi :)

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Kardeşimin iphone 6'da aynı sorun oluştu.. 9.3 yüklü değil.. 9.3 ile alakalı değil yani.. Garip bi sorun virüs girmez denilen yere girmiş demek..

Kendine İyi Bak ..
Toplam Hit: 1023 Toplam Mesaj: 4
apple iphone iphone safari apple i̇os