İP ADRESİ

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BayEXe
    BayEXe's avatar
    Erkek
    Yaw arkadaşlar ip adresini bildiğim bir pc"nin hangi şehirden bağlandığını görebilirmiyim?? Nasıl? hangi programla? VisualRoute programı sadece hangi ülkeden bağlandığını gösteriyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    www.cehennem.com

üyeliğin varsa en başta servisler diye bir bölüm var...

oradan cehennem neredeyimi tıklayacan

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkworld
    darkworld's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    buradan cokh detaylı bir şekilde bilgi alırsın
    http://www.ripe.net/perl/whois?form_type=simple&full_query_string=&searchtext=195.174.64.177&do_search=Sorgula

sadece 195.174.64.177 yazan yere aradıgın ip yaz ve enterla... eyw

Bir Duvar Var Sırtımı Dayadıgım Sevgiden Örülmüs Koskoca Bir Duvar Hasretinle Yandigim Kuytusunda Her Gece Ağladıgım Şunu Bil Ki Sevdigim Sen o Duvardaki Gözyaşım Olacaksin Ve Hiç Kurumayacaksın Ellerimi Kanatırcasına Tırnaklarımla İsmini Kazıdıgım O Sevgi Duvarinda Hep Ama Hep Yaşayacaksin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

neotrace prog adı super birşey haritayla gosteriyor yeri..

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BayEXe
    BayEXe's avatar
    Erkek
    Teşekkürler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BayEXe
    BayEXe's avatar
    Erkek
    Harbi süper bişi yaw bu.. Her ayrıntıyı veriyor..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkworld
    darkworld's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hangisi super:PP

Bir Duvar Var Sırtımı Dayadıgım Sevgiden Örülmüs Koskoca Bir Duvar Hasretinle Yandigim Kuytusunda Her Gece Ağladıgım Şunu Bil Ki Sevdigim Sen o Duvardaki Gözyaşım Olacaksin Ve Hiç Kurumayacaksın Ellerimi Kanatırcasına Tırnaklarımla İsmini Kazıdıgım O Sevgi Duvarinda Hep Ama Hep Yaşayacaksin
Toplam Hit: 1965 Toplam Mesaj: 7