folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Ip Sini Bulduğumuz Pc Ye Girmek ?

Ip Sini Bulduğumuz Pc Ye Girmek ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LoveMagic
    LoveMagic's avatar
    Erkek
    ya arkadaşlar ben de ıp tarayan bir proğram var çok güzel pcleri buluyor bazılarının sağ tarafında + işareti var bunlar herhalde paylaşıma açık demek ama bundan sonra ne yapacağım yardımlarınızı bekliayorum. Yani kısaca bende bir pc deki tüm şifreleri alıp wındows klasörüne kaydeden bir proğram var ben bu ıpscan porğramı ile pc ye girip bu dosyadaki şifreyi görebilirmiyim veya nasıl görebilirim.. (kendi çapında hacer olmaya çalışmaya çalısan bir tahribat üyesi)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozerx
    ozerx's avatar
    Erkek
    internet explorer i aç FTP://ıp nosu yaz pc kullanıma açıksa tabi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmotioN
    EmotioN's avatar
    Erkek
    kullandığın ip tarayıcı programının ismini söylersen belki arkadaşlar daha cok yardımcı olabilirler.

bazıları için karanlık , korkunun kaynağıdır.bazılarınında tek bildiği şey..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    Anladığım kadarıyla SuperScan kullanıyorsun. + işaretine tıkla 23,21,80 portları aynı anda açıksa oku amk:

http://www.tahribat.com/doc.asp?docid=84

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Hocam super scanla pcye girebilirmisin bilmiyorum,o sadece adsl account çalmak için kullanılıyo ama port ayarını deiştirirsen belki pcyede girersin ;) ama pcye girmek için essential net tools kullanıyoz ;) en son sürüm 4 çıktı,warezlerde var cracklı olarak ;)

:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    essential net tools 4 olan varsa arkadaşlar ben 3 ü kullanuyorum hale verirseni seviniririm saygılr
Toplam Hit: 1498 Toplam Mesaj: 6