folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder İpad 2 Recovery Yaparken 9 Hatası Veriyor

İpad 2 Recovery Yaparken 9 Hatası Veriyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

Değerli mürid ve mürideler şimdi bi müşteriye ait olan ipad 2 cihazın yazılımını itunes ile güncelleme yapayım dedim, demez olaydım. Ürünün güncellemesini indirdi, yedeklemesini yaptı, tam yüklemeye geçiyordu hata verdi. Bilinmeyen hata (9) diye. İnternetten arattım bulduğum herşeyi yaptım ama çözüm yok. Apple türkiyeyi aradım orası da derdime çare olmadı. Ürünün garantisi de yok. Elimde patladı yani. ipad tamiri yapan istanbul mecidiyeköy beşiktaş şişli civarında mürid varsa ve ben çözerim o problemi diyorsa bi el kaldırsın. Müşteriye bu hafta içinde ürününü çalışır vaziyette teslim etmem gerekiyor. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler,

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    SpyBreaK bunu yazdı

Değerli mürid ve mürideler şimdi bi müşteriye ait olan ipad 2 cihazın yazılımını itunes ile güncelleme yapayım dedim, demez olaydım. Ürünün güncellemesini indirdi, yedeklemesini yaptı, tam yüklemeye geçiyordu hata verdi. Bilinmeyen hata (9) diye. İnternetten arattım bulduğum herşeyi yaptım ama çözüm yok. Apple türkiyeyi aradım orası da derdime çare olmadı. Ürünün garantisi de yok. Elimde patladı yani. ipad tamiri yapan istanbul mecidiyeköy beşiktaş şişli civarında mürid varsa ve ben çözerim o problemi diyorsa bi el kaldırsın. Müşteriye bu hafta içinde ürününü çalışır vaziyette teslim etmem gerekiyor. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler,

hocam cihazın açılıyor mu şu an?

açılıp güncelleme yapamıyorsan bilgisayarındaki virüs programını kaldır öyle dene.

cihazın açılmıyorsa;

ipad 2 bilgisayar yardımıyla kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

ipad 2 cihazınızı açamıyor veya tablet ayarlarına erişemiyorsanız, bilgisayarınıza iTunes yazılımını kurarak cihazınızı kurtarabilirsiniz.

• ı tunesi indir.
    • Programı indirdikten sonra kurulumu gerçekleştiriniz.
    • Programı kurduktan sonra açın.
    • Tabletinizi kapatınız.
    • ipad 2 tabletinizin Home tuşuna basın. USB kablo aracılığı ile tabletinizi bilgisayarınıza bağlayın.
    • Tabletinizin ekranında iTunes logosu belirene kadar basmaya devam edin.

ipad 2 Format Atma

• iTunes tabletinizi tanımladıktan sonra Recovery Mode (Geri Yükle) açılacaktır.

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

hocam cihaz zaten recovery mode da duruyor. anlattığın işlemleri yaptım ama yemedi. cihaz tam yazılımı yazmaya başlayacağı sırada bilgisayardan bağlantıyı kesiyor. donanımsal bi arıza var gibi geliyor bana ama bilemiyorum ustasına sormak lazım

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Problem donanımsal 2 hafta uğraştım denemediğim yöntem kalmadı düzelmedi. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

İpsw dosyası bozuk inmiş olabilir,internetten modeline uygun ipsw sürümünü indir.

Cihazı dfu moduna alabiliyorsan yeni indirdiğin ipsw ile yüklemeyi dene,dfu mode de yükleme yapamıyorsan recover mode de nasıl yükleneceğine dair bir kaç video vardı youtube ordan yardım alabilirsin.

Bu arada usb kablonda sıkıntı olabilir,kabloda kırılma veya buna benzer bilgi alışverişini engelleyecek bir durum varsa hatalı yükleme yaparak elmada veya recover modda kalmasına neden olabilir.

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

bağlantı kablosunu değiştirerek dene.

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
Toplam Hit: 1064 Toplam Mesaj: 6
recovery ipad 2 9 hatası bilinmeyen hata