folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder İpad Pro Almayı Düşünüyorum; Ama Tavsiyeleriniz?

İpad Pro Almayı Düşünüyorum; Ama Tavsiyeleriniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoloTurk
    SoloTurk's avatar
    Erkek

Hocam merhaba,

ipad Pro serisinden hiç anlamam. Farkı nedir, ne değildir hiç bilmem. Ama olağanüstü pahalı, orası net.

Bunun için tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Çeşitli illüstrasyon çizimleri, logo-afiş-grafik tasarımı, ürün tasarımları ve karikatür çizimi için ipad Pro almayı düşünüyorum.

İşim gereği sürekli seyahatte olmam gerektiğinden de PC’yi hayatımdan çıkarmayı, PC’deki ihtiyaçlarımı tablet ile gidermeyi düşünüyorum ve taşımada da portatif olmasından dolayı ipad Pro’ya ağzım sulanıyor diyebilirim.

Tavsiye eder misiniz? 

Özellikle çizim ve tasarım hedeflerim için hangi ipad Pro’yu almalıyım? Fiyatları ortalama nedir? Kaç inç olmalıdır? Sim Kart özelliği olmalı mı, olmasa da olur mu? Hafıza arttıkça fiyat da artıyor 64 GB gibi versiyonlar mantıklı mıdır?

Tecrübelerinizi rica ederim.

Teşekkür ederim.

Oksijen, belki de yavaş yavaş öldüren bir zehirdir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoloTurk
    SoloTurk's avatar
    Erkek

Bir soru daha eklemek istiyorum. Sıfır "ipad Pro" aldığımda, kutudan kalem çıkıyor mu? Onu da ayrıca mı almak gerekiyor?

Ayrıca almak gerekiyorsa neden ipad Pro alıyorum, normal ipad'de de bu kalem çalışmıyor mu?

Oksijen, belki de yavaş yavaş öldüren bir zehirdir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoneInsane
    GoneInsane's avatar
    Erkek

Merhaba Hocam,

Aklındaki ipad Pro için 1 demo yaptırdım bugün elime ulaşacaktır, şirket için test edeceğiz. Memnun kalırsak 100 adet kadar alacağız. :)

Ben cihaz elime geldiği zaman, şeklini şemalini sana fotoğraf olarak iletirim. 

Kalem ve klavyesini ayrıca alman gerekiyor, kutu içerisinden çıkmıyor. 

evla leke fe evla | Kırdığın yerden, kırılacaksın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    SoloTurk bunu yazdı

Bir soru daha eklemek istiyorum. Sıfır "ipad Pro" aldığımda, kutudan kalem çıkıyor mu? Onu da ayrıca mı almak gerekiyor?

Ayrıca almak gerekiyorsa neden ipad Pro alıyorum, normal ipad'de de bu kalem çalışmıyor mu?

Kalem cikmiyor.

Kalem bildigim kadariyla versiyonu guncel tum modeller de calisiyor.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    SoloTurk bunu yazdı

Hocam merhaba,

ipad Pro serisinden hiç anlamam. Farkı nedir, ne değildir hiç bilmem. Ama olağanüstü pahalı, orası net.

Bunun için tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Çeşitli illüstrasyon çizimleri, logo-afiş-grafik tasarımı, ürün tasarımları ve karikatür çizimi için ipad Pro almayı düşünüyorum.

İşim gereği sürekli seyahatte olmam gerektiğinden de PC’yi hayatımdan çıkarmayı, PC’deki ihtiyaçlarımı tablet ile gidermeyi düşünüyorum ve taşımada da portatif olmasından dolayı ipad Pro’ya ağzım sulanıyor diyebilirim.

Tavsiye eder misiniz? 

Özellikle çizim ve tasarım hedeflerim için hangi ipad Pro’yu almalıyım? Fiyatları ortalama nedir? Kaç inç olmalıdır? Sim Kart özelliği olmalı mı, olmasa da olur mu? Hafıza arttıkça fiyat da artıyor 64 GB gibi versiyonlar mantıklı mıdır?

Tecrübelerinizi rica ederim.

Teşekkür ederim.

Pc ye alistiysan ekrani, cizim yapacaksan gozunu yormayacak buyuklukte ipad al derim.

Fiyatlari 6.000 ile 7.500 den baslayi ozellige gore artiyor.

cizim yapacaksan Apple kalemi mutlaka al derim.

Sim kart wifi olmayan yerde de internet cok lazim olacak dersen sim kart olmali.

hafiza 64 de olur, 256 - 512 olabilir. 1 tb gereksiz duruyor. zira cizimlerini bulutta da saklayabilirsin. Tabi bir ciziminin boyutu 30-40 gb ise yuksek kapasite alabilirsin ama dedigim gibi bulutta saklayip yerden tasarruf edersin, hem de ipad bozulursa dosyalarin guvende olur.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HyP-X
    HyP-X's avatar
    Erkek

https://youtu.be/md5rlyil7s0 

Geçen 9gag de görmüştüm.

.. you only have you ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PLaXToR
    PLaXToR's avatar
    Erkek

Yeni ipad Pro 64GB kullanıyorum kalem harici satılıyor. Kalem de aldım ortalama 6700 civarı mal oldu. 

Çok memnunum yeni ipadOS işletim sistemini de yükledim inanılmaz güzel mouse ve klavye de taktım. Laptop u yanıma bile almıyorum.

If there are two or more ways to do something, and one of those ways can result in a catastrophe, then someone will do it.
Toplam Hit: 196 Toplam Mesaj: 7
ipad