folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Ipad'ten Torrent Film İzleme [Jailbreaksiz]

Ipad'ten Torrent Film İzleme [Jailbreaksiz]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek

http://www.iinstaller.net/ şöyle bir web sitesinden mümkün bilen bilemeyen vardır kenara bunu yazmış olayım.

bu sitedeki profili yüklediğinizde, tabletinize popcorntime ve birkaç farklı uygulama daha yükleme olanağı sağlıyor.

ilk yüklediğimde sorunsuz çalışıyordu son zamanlarda popcorntime doğrulanamadı diye uyarı veriyor ve uygulamayı çalıştırmıyor, doğrulamak istediğimde ise doğrulama yapamıyor. bu sorunu çözen var mı ? yada buna alternatif başka uygulamalar biliyor musunuz ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek

uygulamayı/profili silip tekrar yüklediğiniz zaman düzelir hocam. bu profilleri yanlış hatırlamıyorsam 14-15 gün geçerli oluyor. 

Cydia impactor ile *.ipa dosyası ile uygulama yüklediğimde de profil açıyor, doğruladıktan 2 hafta sonra doğrulama geçerliliğini kaybedince tekrardan yüklüyordum uygulamayı :)

punto cero
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    tuncaxxz bunu yazdı

uygulamayı/profili silip tekrar yüklediğiniz zaman düzelir hocam. bu profilleri yanlış hatırlamıyorsam 14-15 gün geçerli oluyor. 

Cydia impactor ile *.ipa dosyası ile uygulama yüklediğimde de profil açıyor, doğruladıktan 2 hafta sonra doğrulama geçerliliğini kaybedince tekrardan yüklüyordum uygulamayı :)

onu bunu bırakta sen nerelerdesin onu de hele

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

lan o yüzden mi hatunun telefona 2 haftada bir  pokemo go yüklemek zorunda kaldım ben :D telefonu salağa bağladı sanıyordum :D

Almanya Fatihi
Toplam Hit: 2231 Toplam Mesaj: 4
ipad emus4u iinstaller