İphone 3Gs Satılık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juniourfalcon
    juniourfalcon's avatar
    Erkek

Arkadaşlar 4 almakla beraber elimde fazla olan iphone 3gs 16 gb telefonumu satıyorum

düşündüğüm fiyat 350 tl

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sanalpazar taksitli olarak satıyor musun ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juniourfalcon
    juniourfalcon's avatar
    Erkek

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/cok-ucuz-iphone-3gs-16-gb-95860532

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Açma/Kapatma tuşu sağlam olsaydı alırdım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arslan25
    Arslan25's avatar
    Erkek

hocam hazır konusuda acılmısken bende satıverim. 3s satılık .tek sıkıntısı operatör. tuşlarda herhangı bı problem yok.şarj cıhazı durmakta hala.

problemi:operatör bi cekiyo bi cekmiyo ınsanın cıldırası geliyo ugrasıp yaptrmadım.ister alın yaptırın ıstersenız parça olarak kullanın işte fiyat olarak aklımda bişi yok 

Asıl Güç Zeka, Sevgi ve Kararlılıktır. Bu Üç Etken İle Yenemeyeceğiniz Kimse Yoktur
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juniourfalcon
    juniourfalcon's avatar
    Erkek

+++++++

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

Konuyla alakalı değil ama sormadan geçemiyorum. iOS 7, iPhone'un en eski hangi sürümüne kadar destekleniyor.

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    matr0x bunu yazdı

Konuyla alakalı değil ama sormadan geçemiyorum. iOS 7, iPhone'un en eski hangi sürümüne kadar destekleniyor.

iPhone 4 ama ondada ufaktan kasıyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    juniourfalcon bunu yazdı

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/cok-ucuz-iphone-3gs-16-gb-95860532

hocam diyelim telefonun şarjı bitti kapandı şarja taktık nasıl açacaz ?

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juniourfalcon
    juniourfalcon's avatar
    Erkek

hacı o zaman telefon kendiliğinden açılıyor şarja veya bilgisayara bağlandımı açılıyor

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juniourfalcon
    juniourfalcon's avatar
    Erkek

up

Toplam Hit: 992 Toplam Mesaj: 11