Iphone 4 - 950 TL ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

hocam tamamen HTC bağımlısı birisi olarak Samsung galaxy S3 ü denedim ve çok memnun kaldım halada kullanıyorum.Iphone herkesin elinde var artık çoluk cocuk kullanıyor bi ayrıcalığı havası kalmadığını düşünüyorum :) Eğer maddi yönten sıkıntın yoksa ilk olarak HTC ONE ikinci olarak SAMSUNG GALAXY S4 ÜÇÜNCÜ OLARAK DA S3ü şiddetle tavsiye ederim aldıktan sonrada dua edeceğinden bize şüphem yok :D

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

800 950 arasında satılıyor şuanda şaşırıcak bişeyyoki birde iphone 4 bu fiyat iphone 4s 1250 1400 civarında

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sensiz_aglamam
    sensiz_aglamam's avatar
    Dişi
    enesshn18 bunu yazdı

hocam tamamen HTC bağımlısı birisi olarak Samsung galaxy S3 ü denedim ve çok memnun kaldım halada kullanıyorum.Iphone herkesin elinde var artık çoluk cocuk kullanıyor bi ayrıcalığı havası kalmadığını düşünüyorum :) Eğer maddi yönten sıkıntın yoksa ilk olarak HTC ONE ikinci olarak SAMSUNG GALAXY S4 ÜÇÜNCÜ OLARAK DA S3ü şiddetle tavsiye ederim aldıktan sonrada dua edeceğinden bize şüphem yok :D

HTC ONE yi düşündüm bir ama çok görmedim milletinde elinde açıkcası alıp pişman olmakta istemiyorum S3 aklımda olan birde . şimdi s4 ü alcak kadar imkanım yok galiba bilemiyorum bende :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

yurt disindan getirtme sansin yokmu elemanlar 1200-1300 e 5 aliolar 4 icin cok para

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

iphone 4 belli bir süre sonra güncellemelere kapanabilir yani telefonu kullanabilirsin ama son sürüme kadar güncelleme desteği pek gelmez gibi bu yüzden iphone 4 unut.. Aynı fiyata ve bütçene göre 1000-1100 TL arası ikinci el temiz 4s bulabilirsin, bulabilirsen 4S almanı tavsiye ederim.. yada yurtdışından getirtme imkanın varsa tabi pasaportta olacak ucuza iphone 5 getirttirebilirsin ama burada pasaporta kaydettirirken 115 TL vergiyi göz önünde bulundurmak gerekli.. ben mesela iphone 5 piyasaya yeni sürüldüğü zamanlar kuzey ıraktan sıfır kutusunda 1350 TL fiyata aldım pasaport kısmınıda umreye giden tanıdık birinin pasaportuna kaydettirdim.. iphone 5 almadan öncede 4S  32 gb vardı onuda hollandadan almıştım ve kendi pasaportuma kaydettirmiştim 5 aldğım için onuda sattım.

essan tarafından 09/Haz/13 01:35 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

iphone 4 e vereceğin paranın üstüne biraz daha koy 5 al

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
Toplam Hit: 2751 Toplam Mesaj: 27