İphone 4 Ses Gitmeme Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    EdepsizPenguen bunu yazdı

varsa garantisi gönder yoksa donanımsal bi problem olduğu kesin ozmn bide yazılımı güncel kullanmayı dene yada jailbreak flnsa cydiada ona uygun mutlaka yazılımsal bi çözüm vardır, ses yükseltme gibi fln..

yazılımı güncelleyeyim bide öyle bakayım.Şu cydiada var mı kesin şu  programla yapılır dediğin bir program hocam?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

benim biliğim yok ama hani böle bi problem varsa ve yazılım yoluyla çözülebiliyorsa cydiada kesin çözümü vardır .çünkü iphone da olmasını istediğin bi çok şeyi jailbreak sayesine cydia fln bulabiliyosun ama ios 7 de jailbreak yok hocam ona göre güncelliceksen ve jailbreak de yapmak istiyosan en son 6.1.2 de güncel sorunuz jailbreak var daha üstünde jbsiz olucak telefon ve geri dönüşün olmucak kısaca iso 6 da herhangi bi sürüme güncelle jb yap cydiada biraz ingilizce olarak sorunla ilgili terimleri tarama yap çözüm bulamadın ios 7 ye geçersin gene çözüm vermediyse donanımsal dır ozmn yaptırman lazım :(

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

benim biliğim yok ama hani böle bi problem varsa ve yazılım yoluyla çözülebiliyorsa cydiada kesin çözümü vardır .çünkü iphone da olmasını istediğin bi çok şeyi jailbreak sayesine cydia fln bulabiliyosun ama ios 7 de jailbreak yok hocam ona göre güncelliceksen ve jailbreak de yapmak istiyosan en son 6.1.2 de güncel sorunuz jailbreak var daha üstünde jbsiz olucak telefon ve geri dönüşün olmucak kısaca iso 6 da herhangi bi sürüme güncelle jb yap cydiada biraz ingilizce olarak sorunla ilgili terimleri tarama yap çözüm bulamadın ios 7 ye geçersin gene çözüm vermediyse donanımsal dır ozmn yaptırman lazım :(

ios 7 ye geçtim.Valla bilmiyorum cok sikik  olaylar oluyor yav.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hacılar o şarj yerine doğru bağırarak konuşunca ses çok az gidiyor.Orası nasıl temizlenir ? Küçük çivi falan soktum ama bişey çıkmadı.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Hacılar o şarj yerine doğru bağırarak konuşunca ses çok az gidiyor.Orası nasıl temizlenir ? Küçük çivi falan soktum ama bişey çıkmadı.

Oraya bir şey sokarsan daha çok itersin ileri.

Güçlü bir elektrik süpürgesini al ucuna küçük aparataı vardır onu tak. (koltuk kenarını çekmek için küçük ağızlı girişi vardır)

Onunla birlikte oraya iğne felan sokup karıştırırsan tertemiz olur.

Denenmiştir.

zeybekustasi tarafından 26/Eki/13 19:06 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

tekrar diyom garantisi varsa gönder yoksa bilen birisiyle yap sonra elinde kalır cihaz demedi deme hoca ..

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

tekrar diyom garantisi varsa gönder yoksa bilen birisiyle yap sonra elinde kalır cihaz demedi deme hoca ..

hocam yurtdışındayım.Makinayı Türkiyedeyken almıştım.Ama pmden arkadaşlar kulaklık çıkışını temizle problem olmaz diyorlar o kadar büyük bir problem yok heralde.

Toplam Hit: 2161 Toplam Mesaj: 18