folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Iphone 4S IOS 6.1.3 Downgrade Sonrası Kamera Açılmıyor

Iphone 4S IOS 6.1.3 Downgrade Sonrası Kamera Açılmıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

4S kullanıcıları sorum size telefon nasıl hala ekmek çıkar mı çok kasma var mı ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Yok hocam bana yetiyor arada bir oluyor ama bir sorun cıkartmıyor :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

4S kullanıcıları sorum size telefon nasıl hala ekmek çıkar mı çok kasma var mı ?

6.1 e dusurmedim hala 8.3 de bu haliyle zor hocam cok kasior sarji cok gidior 9 falan yukseltenler nasil kullandi hic bilmiorum :D ama 6.1 ile yuklenmeden cok rahat kullanilir gibi.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Abi sen bu gidişle Avrupa birliğine girene kadar kullanırsın telefonu :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Abi sen bu gidişle Avrupa birliğine girene kadar kullanırsın telefonu :)

ahuahuah durumlar kotu tel masrafi cikaramioruz :) ki zaten ben teli alo demeye ve 2 tane kullandigim app disinda hicbirsekilde kullanmiorum :D:D. 

6.1 e de nie dusurmedigimi simdi fark ettim 1gb dosya varmis net dandik ugrasamam die vazgecmistim ki simdi yine gectim :D

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

8.4 yüklü. Ayarlardan belli hareketleri kısıtm.

Tweak olarak noslowanimations da en hızlıya ayarlı.

Upscale tweaki ile çözünürlüğü yazılımsal olarak arttırdım 5gibi duruyor springboard.

Forcegoodfit ile ayarladığım çözünürlüğn uygulamalara da düzgün etki etmesini sağladım.

Şu anda springboard böyle:

Mis gibi kullanıyorum.

1-1.5 sene daha idare eder gibi duruyor.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 1670 Toplam Mesaj: 17
kamera problemi iphone 4s açılmıyor shutter