Iphone 4S Kapatma Tuşu Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UCANTENEKE
    UCANTENEKE's avatar
    Erkek

Merhabalar Iphone 4S telefonumun kapatma tuşu çalışmıyor. internetten araştırdığım kadarıyla tuşun arkasına kağıt sıkıştırdım olmadı.  Tercihen Ankarada yada başka bir ilde değişim için tavsiye edeceğiniz bir yer bulunmakta mıdır?

Bence bu dünya üzerinde seçilmiş ırk diye bi kavram varsa bu ırk kesin ruslardır.Onlar daha iyisini yapana kadar en iyisi onlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

bu ayfonların tuşları neden uyduruk oluo bi türlü anlamadım.koskoca firma kıç kadar tuş için malzemeden çalacak deil ya

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

hocam elin yatkın ise kendinde dğiştirebilirsin. kolay oluyor. ben kendi iphone 4 ümün home tuşunu pilini ahizesi  kardşeimin iphone 4 ünün home tuşunu pilini kendim değiştirdim. sadece çok dikkatli ve yavaş yapmak gerekli.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
Toplam Hit: 960 Toplam Mesaj: 3