İphone 4S Mi? Galaxy S3 Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek
    husnuweb bunu yazdı

arabanın el freni falan yokuşta tutmuyosa s3 işine yarayabilir.

yada evde tabak canak eksıkse dusunebılırsın susıde cok ıyı gıdıyor :D saka bır yanaa coook buyuk telefon hocam gercekten yaa ama ozellıklere gelırsen s3 tabıkıde ama ıphonun calısma sıstemı program oyun actıgında donmamasııı programlarııı KAPATTIGINDA KAPANMASI gıbı dusunursen ıphone bence nede olsa apple bence ama s3de gzll karar senın :)

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

SharpShooter
    (App Store Fatihi)

Erkek%20Üye 

Mod olsaydim..

HoLyCat

Android ziker apple izler

Deist
    Erkek%20Üye

yazardim.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

ne icin kullanicagina bagli  biz arkadasla 2miz beraber tel aldik ben 4s o s3 aldi arkadas  film dizi vs yukleyip izlemeyi ve teli kurcalamayi cok seviyo ben ise kurcalamayi sevmiorum film falanda izlemem kamera net icin kullaniorum ve s3 un buyuklugunden nefret ediyorum  yani kullanim acina bagli  zevk meselesi 

benim bakis acim iphone arkadasini s3   fiyat performans derseniz tabiki s3 ama hersey de f/p deil :)

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

Iyi para. Peki forumda kac kisi var bu konumda olan ?

aklima gelmisken IPhone5'n yeni ekraninda calismasi icin yine guncelleme yapacaksin dimi ?

bu sadece türkiye pazarı hocam. globel e koyduğum da daha çok artıcağını düşünüyorum tabi rakiplerimin arasında kaybolmazsam

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Galaxy S3  4 çekirdekli olmasına ragmen tek çekirdekli iphone 5 den daha yavaş çalışıyor neden acaba ? Çünkü herşey donanım değil bunu yazılımla desteklemek lazım ikisi arasında maximum bir uyum yaratmak lazım ki tam performans alınabilsin. Fandroidboylar size ne kadarda ios böyle şöyle desek inanmıcaksınız bizimki açık kaynak kodlu sizinki kapalı bir kutu diye kendinizi avutup durun tamam mı ? Kardeş sende ne istiyosan onu al ! Zumsuk selam kardeşim .D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    JackDaniels bunu yazdı

Galaxy S3  4 çekirdekli olmasına ragmen tek çekirdekli iphone 5 den daha yavaş çalışıyor neden acaba ? Çünkü herşey donanım değil bunu yazılımla desteklemek lazım ikisi arasında maximum bir uyum yaratmak lazım ki tam performans alınabilsin. Fandroidboylar size ne kadarda ios böyle şöyle desek inanmıcaksınız bizimki açık kaynak kodlu sizinki kapalı bir kutu diye kendinizi avutup durun tamam mı ? Kardeş sende ne istiyosan onu al ! Zumsuk selam kardeşim .D

donarak kullanıyorlar telefonu, tableview de kayma hissi yok adamlar android delisi :)

ben uygulama yazarken hafif bir donma olsun direk koddan şüpheleniyorum. o kadar stabil ki ios.. walla hocam istediğini al bunun sonu yok tercih senin

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    SharpShooter bunu yazdı
    JackDaniels bunu yazdı

donarak kullanıyorlar telefonu, tableview de kayma hissi yok adamlar android delisi :)

ben uygulama yazarken hafif bir donma olsun direk koddan şüpheleniyorum. o kadar stabil ki ios.. walla hocam istediğini al bunun sonu yok tercih senin

abi birisi windowstan bile eski olan, elbilgisayarları konusunda zamanında lider olan, iPod, iPad, iPhone gibi şeyleri senelr önce geliştirmeye ar-ge çalışmalarına başlatmış olan ; laptop konusunda şüphesiz dünyanın en iyi güç yönetimine sahip olan işletim sisteminin sahibi Apple. Ne çıkarsa başarı yakalıyor. 

diğeri ise işletim sistemi pazarına chromeOs ile girmek isteyip ; wave, orkut, answers gibi bir sürü başarısız projesinin yanına eklenmiş olan ChromeOS.

Google 100 proje çıkartır 2 projesine destek verir, diğerlerine yol verir ; Apple'ın tecrübesi ve ar-ge kısmı, saha araştırması sayesinde her çıkarttığı dünyaya yön verir.

--

Samsung'un büyük ekran pazarını görmesi büyük bir başarıydı. Apple sonra işi fark edip damlası. Apple'ın daha önce de böyle hataları oldu. Video işine o kadar odaklandı ki müzik sektörünü görmedi. Sonra müziğe bir yöneldi ; dünyanın 1 numarası haline geldi. 

Şimdi sıra büyük ekran konusunda :)

eyvallah sana selam JackDaniels :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek

hocalar eyvallah iphone gerçekten stabil telefon donma falan desen birşey yok ama kullanıcı dostu olma konusunda biraz sıkıntılı.Jailbreak yapmadan o kullanım kolaylıklarına erişemiyorsunuz. 

Mesaj attığında iletim raporu  göstermeyen tek telefondur her halde.  bi arkadaşından müzik almak istesen yok zil sesini değiştirmek istesen oda yok.Tema değiştireceğim desen oda yok. Bir wifi yi açıp kapatmak için menü ayarlar wifi ye kadar gitmen gerekiyor.daha bir sürü şey. 

Bunların eksikliği kullanım kolaylığı ve kullanıcı dostu oluyorsa mk ben böyle telefonun. Ama jailbreak yapılınca Allah var cihaz kendine geliyor :) 

Edit: Jailbreak demişken ios6 da jail break yapan arkadaş varmı ? Son kısma kadar geldimde cydia yüklemede sorun yaşadım.

xursi tarafından 24/Eyl/12 21:28 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Oncelik ile konu Android ve ios kapismasinda dondugu icin konuyu acan arkadastan ozur dileyim.

android ile bir cok proje yaptim. 100$lik tabletlere de program yazdim. 1000$ligada.

arkaplani iyi kullandiktan sonra donma yasamazsin diyorum.

Kendim çinden getiriyorum :

http://yoroca.com/page.php?pageID=1

cin'deki ureticiye istedigim cihazin ozellikleriniyaziyorum projemin adetine gore urettiriyorum. 1000 er tanelik adetlerde.

55$'a olan cihazi kullaniyorsan eyvallah donar. ama gidip adam akilli bir cihaz kullaniyorsan ve Driver uyumsuzlugunsa; 512 ramli makinede 40 program acmazsan donmaz.

rakkoc tarafından 25/Eyl/12 08:43 tarihinde düzenlenmiştir

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
Toplam Hit: 11203 Toplam Mesaj: 130