İphone 5S Alınalı 1 Ay Oldu Kapanıyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek

cebeci teknosadan tekno garanti ile iphone 5s aldık 2bin küsüre geldi telefon. kredili olarak almıştık. telefon şarjı %60 iken kapanıyor ekran kararıyor hiç bir işlem yapmıyor şarj a takıyorum şarj olmuyor. reset atarsak açılıyor. 2 defadır aynı şeyi yaptı. teknosayı aradım iade etmek istiyorum dedim teleservice götürün dedi iade talep edin dedi sonuca göre çek verilir dedi bende çek değil parayı istiyorum mümkün müdür veya ne yapmam lazım. cihazdan hiç memnun değilim çok kasılıyor geç açılıyor ios10 güncellemeden sonra. 

Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Niye Teknosa, Teleservice ile uğraşıyorsun ki? İstanbul'daymışsın zaten götür Apple Store değişim yaparlar direk. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Niye Teknosa, Teleservice ile uğraşıyorsun ki? İstanbul'daymışsın zaten götür Apple Store değişim yaparlar direk. 

ankaradayım hocam. birde hocam memnun değilim telefondan android canmış benim için. para iadesi istiyorum o yüzden.

Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.
Toplam Hit: 867 Toplam Mesaj: 3
teknosa iphone5s arıza