folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder İphone 6 - Apple Kimliği Sıfırlama Yapamama (Hatalı Url)

İphone 6 - Apple Kimliği Sıfırlama Yapamama (Hatalı Url)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Beyler sikko bir ip6 telefonum var, apple şifresini sıfırlamak için link istedim linkler çalışmıyor varolmayan bir sayfaya yönlendiriyor, sorunu nasıl çözebilirim?

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Sorunu apel ile çözersin. Sana link gönderenlere sor.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Sorunu apel ile çözersin. Sana link gönderenlere sor.

kardeş sistem linki otomatik atıyor, insan yazmıyor yani.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Hocam sadece bir teori sunmak istiyorum 

Başıma geldi de benim ekran kırık aynı zaman da arada donma yapıyor ses tuşu ve orta tuş manuel bir aç kapa yaptım sonra ekran düzeldi, sıfırlama istedim geçersiz url durumu yaşadım ios sürümü eskiydi güncelleme çekti , tekrar istediğim de düzelmişti çok derin teçhizatlı biri olmayarak belki eski sürümden dolayı ölü link yeni sürümde yenilenmiş linkler diye düşünmüştüm tabi düşüncem ne kadar doğrulandı o konu da hiç emin değilim

EricNorthman tarafından 18/Kas/15 13:14 tarihinde düzenlenmiştir

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    EricNorthman bunu yazdı

Hocam sadece bir teori sunmak istiyorum 

Başıma geldi de benim ekran kırık aynı zaman da arada donma yapıyor ses tuşu ve orta tuş manuel bir aç kapa yaptım sonra ekran düzeldi, sıfırlama istedim geçersiz url durumu yaşadım ios sürümü eskiydi güncelleme çekti , tekrar istediğim de düzelmişti çok derin teçhizatlı biri olmayarak belki eski sürümden dolayı ölü link yeni sürümde yenilenmiş linkler diye düşünmüştüm tabi düşüncem ne kadar doğrulandı o konu da hiç emin değilim

hocam işlemi mail içinden yapıyorum, telefondan yapmıyorum, pc açık, pc den yapıyorum işlemi.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Gerçek hak sahipleri için çeşitli doğrulama yöntemleri ile sorun hallolabiliyor. 

Güvenlik sorusu, cep telefon numarası, e-mail vb.

Ağır bir tramva ile herşey unutulmadıysa yardımı dokunabilir. Ancak diğer türlü keyfiyetlerde yasal boşluk, illegal durumlar meydana gelir ve telefon "stuck" moda girer.

‎‎‎