İphone 6 Alan Açılmıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

merhaba alan sıkıntısı vardı fotoları sildim ama alan açılmadı nedense alttaki ssde gösteriyor 4 gb alan diyor ama dosyalar 330 mb yer kaplıyor telde, son silinenler klasöründende sildim komple silik telefonda yok fotoğraflar neden olabilir ?

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thanatos
    Thanatos's avatar
    Erkek

iphone 6 alan, açılmıyor gibi okudum direk :D hocam bi cleaner programı indir öyle dene bir de

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

Hocam iTunes ile eşzamanlama yapınca normale döner. Hala fotoğraflar var gibi algılıyor sanki.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

bende böyle alanlar çok göründüğünde bilgisayara takıyorum boş kısımlar artıyor. onun dışında da itunes store'a gir, oradan boyutu senin telefonun kullanılabilir boş hafızasından büyük olan bir film indirmeyi dene, indirmeyecek ve yer açılacaktır. bu da işe yarıyor. misal sende 3 gb bir boş yer var, store'dan 4 gb'lık bir filmi indirdiğinde hata verecek ve sonrasında boş yer olacak.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

iPhone'da geri dönüşüm kutusu vardır. Silinen resim ve videolar orada saklanır 30 gün boyunca. Geri dönüşüm kutusunu boşaltırsan düzelir. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

@mkyb onu postta belirttim hocam sildim oradan

@KotemineKrei hocam o eskiden oluyordu artık calismiyor

@herrero evet hocamda 4-5 gün oldu anlamadım bende

@Thenatos hocam bu baska birseyle alakalı

insidae tarafından 09/Oca/18 21:59 tarihinde düzenlenmiştir

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

whatsappte duruyordur fotolar

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Facebook uygulaması da şişiriyor alanı. Gezinirken oynattığı videoları bir yere yedeklemeye başladı yeni sürüm. Bir kontrol et istersen hocam.

Syntax error..
Toplam Hit: 1571 Toplam Mesaj: 8
iphone 6 iphone storage