folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder İphone 6 İçin İstanbul İçi Servis Önerisi

İphone 6 İçin İstanbul İçi Servis Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metaman
    metaman's avatar
    Erkek

Merhabalar.

İphone 6 telefonumu yere düşürdüm.Düşme sonrası telefonumu açmaya çalıştığımda sadece elma logosu geliyor ve devamında siyah ekranda kalıyor , telefon ışığı arka planda çalışıyor ama ekran siyah.İtunes'ta geri dönüşüm yapmaya çalışınca "4013 hatası" aldım.

Telefonumda araştırmama göre nand/anakart değişimi gerekiyor.Sizlerden bu işi yapan veya yer önerecek olan olursa 64/128 gb nand değişimi yaptırmak istiyorum.

Teşekkürler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@kady'e ulaşırsan onun tanıdığı vardır. Yazılıma bakıyor ama donanımdan anlayan birini bulur herhalde.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akifoloji
    akifoloji's avatar
    Erkek

Gsm iletişim diye Kadıköyde bir yer var fena iş yapmıyorlar. Youtube kanallarından paylaşım yapıyorlar. Ben zamanında peder beyin note 4'ü götürmüştüm.

https://www.gsmiletisim.com

https://www.youtube.com/watch?v=E7Dsyr6bcNo ANAKART TAMİRİ YAPTIĞI VİDEO

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bellek hatası belleğin değişmesi gerekli ben olsam ip6 ya hiç masraf yapmam. 

yeni bir cihaz al ve o yaşlı dostunu göm. 

bellek değişimi anakart üzerinde çok hassas müdahale gerektiğinden tavsiye etmiyorum 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metaman
    metaman's avatar
    Erkek

Peki aliexpressten direk 64gblık motherboard alıp değiştirsem sıkıntı olur mu ? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    metaman bunu yazdı

Peki aliexpressten direk 64gblık motherboard alıp değiştirsem sıkıntı olur mu ? 

Gümrükte takılır geri iade gider. Kaldı ki arada kaynayıp geçse bile imei kaydı yaptırman gerekecek 1.500 lira. O cihazın piyasası bile o kadar etmiyor. Bencede cihazı pert kabul edip başka bir cihaz alman daha mantıklı.

mkyb tarafından 25/Ağu/19 23:42 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.