İphone 7 Kamerasına Yakın Android Cihaz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Selam dostlar bende samsung a5 2016 var kamerası hiç iyi çekmiyor resimleri. ama iphone 7 ile aynı yerde foto çektiriyorum hepsi olmasada cogu on numara çıkıyor.  Xiomi veya huwainin modelleri  iphone gibi canlı çekermi ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

gsmarena da kamera karşılaştırma dalgası var belki fikir verir

https://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=1&idPhone1=8064&idPhone2=8647

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Daha iyisi için bknz: Google Pixel

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    CAgAtAy bunu yazdı

iPhone 11 Pro Max'in üstüne telefon kamerası yok şuan.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

LG G4 e gcam uygulaması kurdum telefon dehşet düzeyde fotoğraf çekiyor ama bu uygulama genelde düzgün çalışmıyor sürekli donmalar oluyor veya kendi kendine kapanıyor, şarjı çok kısa sürede bitiriyor v.s Düzgün bir yöntem değil ama yine de güzel.

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı

LG G4 e gcam uygulaması kurdum telefon dehşet düzeyde fotoğraf çekiyor ama bu uygulama genelde düzgün çalışmıyor sürekli donmalar oluyor veya kendi kendine kapanıyor, şarjı çok kısa sürede bitiriyor v.s Düzgün bir yöntem değil ama yine de güzel.

G4 zaten kamera olarak efsane bir telefon. Televizyonda makro çekim ile pikselleri bile çekmişliğim var.

Özellikle manuel ayarları aşırı ayrıntılı. Uzun çekim modunda flaşsız zifiri karanlıkta apaydınlık fotoğraflar çekiyordu.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

teşekkürler herkese. ulen sabah 40 tane resim cektim a5 le hepsi boktan amk. iphone ile 4-5 tane çektim hepsi on numara bide kalitesi düşürüldüğü halde on numara. whatsaptan bana attı iphonenun sahibi kalite düşüyor öyle. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    CAgAtAy bunu yazdı

Gece gece iyi güldürdün hocam.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    LhaNeT bunu yazdı

G4 zaten kamera olarak efsane bir telefon. Televizyonda makro çekim ile pikselleri bile çekmişliğim var.

Özellikle manuel ayarları aşırı ayrıntılı. Uzun çekim modunda flaşsız zifiri karanlıkta apaydınlık fotoğraflar çekiyordu.

Hocam aynen söylediğin gibi yıllardır bu telefonu kullanıyorum ve memnunum ama abartmıyorum gcam ile fotoğraf kalitesi en az 2 kat arttı fakat sorun o ki araştıra araştıra zor bela bulup kurduğum bu uygulama her zaman düzgün şekilde çalışmıyor. Şans eseri bir kaç fotoğraf çekebilirsen ne iyi yoksa uygulama kısır döngüye giriyor telefon komple kapanıyor v.s uygulama yöneticisinden çalışmasını durdurup sonra programı yeniden başlatınca kendine geliyor yoksa uygulama hiç bir şekilde açılmıyor, ucuz etin yahnisi de bu kadar olur Lol :D

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    LhaNeT bunu yazdı

Hocam aynen söylediğin gibi yıllardır bu telefonu kullanıyorum ve memnunum ama abartmıyorum gcam ile fotoğraf kalitesi en az 2 kat arttı fakat sorun o ki araştıra araştıra zor bela bulup kurduğum bu uygulama her zaman düzgün şekilde çalışmıyor. Şans eseri bir kaç fotoğraf çekebilirsen ne iyi yoksa uygulama kısır döngüye giriyor telefon komple kapanıyor v.s uygulama yöneticisinden çalışmasını durdurup sonra programı yeniden başlatınca kendine geliyor yoksa uygulama hiç bir şekilde açılmıyor, ucuz etin yahnisi de bu kadar olur Lol :D

O neymiş öyle kara veba gibi a.q :))

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
Toplam Hit: 1156 Toplam Mesaj: 10
i̇phone 7 kamerasına yakın android cihaz