folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Iphone Aygıtını Etkinleştirme Sorunu

Iphone Aygıtını Etkinleştirme Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

Merhaba eşimin emektar Iphone 5 hafta sonu iOS güncellemesi aldı ardından bugün durduk yerde iphone aygıtını etkinleştirme uyarısı gelmiş ancak! icloud hesabının şifresini unutmuş üstüne deneyince de haliyle hesap kilitlenmiş etkinleştirme seçeneklerinde de sadece ***@icloud.com' a mail gönderdik diyor ki zaten oraya giremiyor ve haliyle telefon açılmıyor nette biraz bakındım ama sonuca ulaşamadım var mı şu mal yöntemi aşıp telefonu açabilmek ? 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

hocam tam benim durumuma düşmüşsün 4s vardı sattım ama böyle bir durumda email aktif edip sıfırlama linki göndermiştim öyle halletmiştim ama telefon açılmıyor diyorsun,restore etmeyi denedin mi olmadı müşteri hizmetlerini araman gerekecek

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

hocam tam benim durumuma düşmüşsün 4s vardı sattım ama böyle bir durumda email aktif edip sıfırlama linki göndermiştim öyle halletmiştim ama telefon açılmıyor diyorsun,restore etmeyi denedin mi olmadı müşteri hizmetlerini araman gerekecek

şehir dışındayım ben ne yazık ki telefona müdahale gibi bir şansım yok şu an haliyle telefon olmayınca iletişimde olmuyor. iTunes kurulu ve etkinleştirimiş bir pcde yok :D müştri hizmetlerinden umarım çözebilir :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

İphone umu bul açık değilse itunes kullanarak yazılım at. Hallolur

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı

İphone umu bul açık değilse itunes kullanarak yazılım at. Hallolur

bunu diyecektim eğer bu açık değilse restore edip sıfırdan icloud girebilirsin hocam yoksa dediğim gibi müşteri hizmetleri veya bypass olaylarını girmen lazım.

koray tarafından 03/Ağu/16 10:22 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

Teşekkürler sorun müşteri hizmetlerini arayarak giderildi teşekkür ederim yardım edenlere

Toplam Hit: 820 Toplam Mesaj: 6
iphone iphone