İphone Kapanma Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elysion
    Elysion's avatar
    Erkek

ip se kullanıyorum son 2 gündür kendiliğinden şarj olmasına rağmen kapanmaya başladı. Ç.merkezini falan aradım yazılımdan dedi güncelleme göndereceğiz yakında dedi bu sorunu yaşayan başkası varmı birde açılırken sadece açma kapama + home tuşu ile açılıyor 

Özü gülmeyenin yüzü güler mi ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yerinde olsam hiç uğraşmam değişime yollar sıfır cihazı alıp yoluma bakardım. Batarya hard reset ile açıldığına göre gidik.  

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elysion
    Elysion's avatar
    Erkek

Öyle mi diyon başkan zorlu da randevuya baktım yer yok alternatifi neresidir değişimi için 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sabah açılış saatinde mağazanın önünde ol sıraya gir randevusuz bakıyorlar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elysion
    Elysion's avatar
    Erkek

Anladım hocam bana da öyle geldi beni koparıyorlar yazılım falan diye. soruyorum etrafıma kimsede birşey yok . Bi bende ki icat böyle 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Pazar günü stada gittik maç izlemeye stada girdiğimde şarj %64'tü. 2-3 fotoğraf çektim telefon kapandı noluyoruz dedim bastım açma tuşuna açıldı şarj %11 kapattım tekrar açtım %53.. 

Telefon bildiğin kafayı yemiş 1 yıllık 6 S olur kendileri.. Bataryaları sıkıntılıymış zaten bunların..

Kendine İyi Bak ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elysion
    Elysion's avatar
    Erkek

Ben bugün gittim sabah değişim yaptılar arkadaşın dediği gibi sıfırıyla , 6s ler için orda duydum webden sorgu yapılıyormuş ona bir bak istersen bu arada nerdeyse cihaz değişimi yapacakları olaylar hariç hepsini kvk gibi servislere yönlendiriyorlar 

Toplam Hit: 927 Toplam Mesaj: 7
iphone reset sorunu