folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder İphone Kendi Kendine Şifre İstermi

İphone Kendi Kendine Şifre İstermi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Beyler şehir dışındayım annemde 6plus var annem güncelleme ye tıklamış ancak şifresiz telefon şifre istiyor 6 haneli ben hiç şifee koyduoumj hatırlamıyorum annemde koyamaz böyle bir şifre telefon o ekran d takılı kalmıl şifre istiyor ileirigeri yapmıyor muş, iPhone serüvenim 1 hafta hiç bilgim yok bu konuda işiniözeti resim ve rehber girmeden bunu naısl hallederim nette baktım iTunes eşitleme demişte Sanki hiç pc ye bile baplamadom aldığım günden dir. 

Apple kendi kendine sürüm yükselsin diye şidr3 ekranı nı getirmiş olabilie mi, güncelleme d bu şifre zorunlu kum

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İstemez. Siz koymuşsunuzdur. Güncellemeden sonra iPhonelar kendini yeniden başlatır. Açılıncada parmak iziyle açılışı ekran şifresi girilene kadar devredışı bırakır.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

İstemez. Siz koymuşsunuzdur. Güncellemeden sonra iPhonelar kendini yeniden başlatır. Açılıncada parmak iziyle açılışı ekran şifresi girilene kadar devredışı bırakır.

Normal de parmak izi yok o zaman kurarken ben şifre koydın şimdi unuttum, veri kaybı olmadan şifreyi sıfırla manın yolu varmı 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şimdi şifre isterken nasıl bir ekran var ? Onu bir açıklığa kavuşturalım.

Böyle mi ? 

Yoksa böyle mi ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Alttaki gibi parola sayfasi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ha iyi o zaman. iCloud kilidinin çözümü yokta ondan sordum.

iTunes ile yeniden iOS'u atarsan şifre silinir ama verilerin iCloud'da yedeği vardır umarım ? Otomatik yedeklemeyi açmış mıydın ? Her şarja takıldığında içindeki verileri buluta yükler iPhonelar.

mkyb tarafından 05/Eki/18 00:25 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ha iyi o zaman. iCloud kilidinin çözümü yokta ondan sordum.

iTunes ile yeniden iOS'u atarsan şifre silinir ama verilerin iCloud'da yedeği vardır umarım ? Otomatik yedeklemeyi açmış mıydın ? Her şarja takıldığında içindeki verileri buluta yükler iPhonelar.

İyi tarafı icolud şifrelriş var kötü tarafı yedekleme seçmeli bişey ise seçmemişimdir annem kullanıyor diye, icolud hiç elle yedekleme yapmadım annem rahatca face e girsin diye aldıydım gerek olmaz dedik gerek varmış artık dönünce bakacam, servise göndersek en kötü yedel yoksa onlar d mı çözemez 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Serviste bir şey yapamaz hocam. Apple özellikle bir kaç sene önceki ünlülerin iCloud'daki çıplak içeriklerinin nete düşmesinden sonra iyice güvenlik manyağı oldu. Hatta artık cihazın kilidini açmadan bilgisayardan şarja bile takamıyorsun. Önce kilidi aç diyor.

Yedekleme olup olmadığına https://www.icloud.com/#settings adresinden bakabilirsin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Serviste bir şey yapamaz hocam. Apple özellikle bir kaç sene önceki ünlülerin iCloud'daki çıplak içeriklerinin nete düşmesinden sonra iyice güvenlik manyağı oldu. Hatta artık cihazın kilidini açmadan bilgisayardan şarja bile takamıyorsun. Önce kilidi aç diyor.

Yedekleme olup olmadığına https://www.icloud.com/#settings adresinden bakabilirsin.

Pcden iphone geri yükle yaptım 2.9 GB lşk dosya rehber gitmedi ama resimlerin çopu gitti teşekkürler , şifreyi 123456 yaptım ileride unutursam bu konudan hatırlarım 

Toplam Hit: 1169 Toplam Mesaj: 9
i̇phone