İphone Kullanan Hocalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Merhabalar

iphone 6s plus var telefonu resetledim tekrar kurulum yapıcam icloud hesabımı unuttum mail adresi neydi şifre neydi hatırlamıyorum r****@hotmail.com ve şifre soruyor.

bunu nasıl aşarım ? Geri geri tuşlarına basıyorum oda sadece ülke bölge seçimlerini gösteriyor. Bunu komple nasıl sıfırlayabilirim ?

telefonu yurtdışından aldım yıllar önce haliyle garanti falanda yok.

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun telefon çöp.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Geçmiş olsun telefon çöp.

Faturan var ise apple genius yolunu tutmaya başla.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Fatura vs yok hocalar yav

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    Ransack bunu yazdı

Fatura vs yok hocalar yav

O zaman önünde 2 seçenek var.

1. mail adresi ve şifreyi hatırlamaya çalış.

2. Telefonu yedek parça niyetine sat.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek

açamazsan eger ( banada icloud kilitli telefon lazımdı hunharca kullanıp test yapmak için ) takas LG G3 Çalışan saglam verebilirim kutusu duruyor kulaklık şarj yok

CISSP tarafından 20/Eyl/18 02:59 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Bence de çöp ama 4.Levent in orda, Sanayi mahallesin de altında Happy Center olan Caminin karsısında bi telefoncu var, Icloud sıfresını kırabıldıgını yazmış kapısının önüne. Gidip sormuştum Icloud sifresini kıramazsın diye, Rus elcıyı vuran adamın telefon dakı ıcloud u bıle kıramadılar dıye, ama yok bız kırıyoruz dıyor, 300 liraya kırıyoruz demişti, yaklaşık 6 ay once.

rahmandaburda tarafından 20/Eyl/18 09:31 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    rahmandaburda bunu yazdı

Bence de çöp ama 4.Levent in orda, Sanayi mahallesin de altında Happy Center olan Caminin karsısında bi telefoncu var, Icloud sıfresını kırabıldıgını yazmış kapısının önüne. Gidip sormuştum Icloud sifresini kıramazsın diye, Rus elcıyı vuran adamın telefon dakı ıcloud u bıle kıramadılar dıye, ama yok bız kırıyoruz dıyor, 300 liraya kırıyoruz demişti, yaklaşık 6 ay once.

Yazılımı sıfırlıyodur belki ona kırıyoruz demiş olabilir.

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    67Impala
    67Impala's avatar
    Erkek
    Ransack bunu yazdı

Merhabalar

iphone 6s plus var telefonu resetledim tekrar kurulum yapıcam icloud hesabımı unuttum mail adresi neydi şifre neydi hatırlamıyorum r****@hotmail.com ve şifre soruyor.

bunu nasıl aşarım ? Geri geri tuşlarına basıyorum oda sadece ülke bölge seçimlerini gösteriyor. Bunu komple nasıl sıfırlayabilirim ?

telefonu yurtdışından aldım yıllar önce haliyle garanti falanda yok.

Hocam 3-4 tane seçeneğin olduğu kısmı görebiliyor musunuz? Yoksa ülke seçiminden sonra hemen icloud mu istiyor? Eğer seçenekleri sunuyorsa yeni bir iphone olarak başlat diyip oralarda “daha sonra ayarlardan gir” gibi bir seçenek vardı . Sorununuzu yanlış anlamışta olabilirim şimdiden kusura bakmayın. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

tablette şu şekilde oldu

faturayı (nüfüs cuzdanı emşn değilim ) resmini çekip + cihaz noyu  apple yolladım . 3-4 gün sora cihazı sıfırladılar . 

telefonda olurmu bilmemm.

ara sor çok ilgili bir cağrı merkezleri var 

Minimalist Değilim Tembelim
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

iOS 12 ile birlikte Apple iyice güvenliği arttırdı. Cihazın kilidini açmadan bilgisayara bağlarsanız önce kilidi aç deyip bağlanmayı red ediyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1328 Toplam Mesaj: 11
i̇phone reset sıfırlama