İphone Kullanıcılarına Acıdım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

hocalar iphone 4 alıcaktım ama yorumları ve karşılaştırmayı görünce samsungada aklım gitti. ikiside fiyat olarak hemen hemen aynı. napıcağımı bilemedim. ne oldu şimdi forumda hangisi dövdü ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Seastar bunu yazdı:
    -----------------------------

hocalar iphone 4 alıcaktım ama yorumları ve karşılaştırmayı görünce samsungada aklım gitti. ikiside fiyat olarak hemen hemen aynı. napıcağımı bilemedim. ne oldu şimdi forumda hangisi dövdü ?

aynıysa fiyat ayfon alırdım ben. o kadar param yok ama olursa alırım.bi denemek lazım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Seastar bunu yazdı:

hocam samsung'un mantığını çok beğendim ama bi samsung telefon aldım ; ilk başta 8 gn gitti şarjı (250 liralık eski bişey) fakat 7 ay geçmeden 1 gün zor gidiyor.

annem 2 tane iphone değiştirdi ; ilk günde 12 saatti ; 2 sene geçti 10 saate düştü.

Apple'ın açıklaması vardı ipodlar vs.. ile iligli ; batarya 10 sene idare eder giibi birşey söylüyorlardı.Benzer teknolojiyi iphoneda kullanmış olabilirler.apple gerçek teknoloji şirketi.

Fakat ben esas olayı google'dan bekliyorum.Motorola'yı aldı.bir iki sene içinde güzel bir chaz geleceğini umud ediyorum.

Toplam Hit: 9903 Toplam Mesaj: 84