Iphone Resim Ve Video Nasıl Kurtarılır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar iphone telefonum sıfırladım yedeğide yoktu yaklaşık 140 gb resim video vb şeyler silindi resim ve videoları kurtarmak için kullana bileceğim programlar nedirdir acaba,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

https://apps.apple.com/us/app/daily-water-drink-reminder/id466387763 

geçniş olsun bro

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

otomatik yedekleme aciksa veya daha önce manuel yedekleme yapmissan itunes ile o yedege geri yükleyebilirsin ancak.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Apple cihazlar format atılınca eski verilerin üstüne veri yazarak geri döndürülmesini imkansız yapıyor. 

Suç birazda sende. 140 GB yedeği olmayan o kadar veri telefonda tutulur mu ?

mkyb tarafından 30/Ara/19 17:12 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

fonepaw 

bende geçen bir kaç şeyi kurtarmaya çalıştım bakdım istediğim şeyleri kurtaramıyorum komple wipe yaptım :d

do_som tarafından 30/Ara/19 17:17 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Dr.Fone uygulaması ile taratabilirsin ben şimdiye kadar ki denemelerimde sadece rehber ve bi kaç video kurtarabildim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

DJ_Alper

Eyvallah kardeşim daha suyu içmedim dur hele, :)

Delegado_Zero

Malesef hiç birini yapmadım,

mkyb

Fazla özgüven ve erteleme işte, :(

PanxeR

Deneyeyim bi,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 880 Toplam Mesaj: 7
iphone iphone silinen resim ve video