İphone Sim-Lock

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exTreMe
    exTreMe's avatar
    Erkek

sim kilidi kirdiran varmi? tel icin nasil bi zarari var onu ogrenmek istiyorum garantisi gidiyorda acaba baska sorun yasayan varmi ??

F<ornication U<nder C<ontrol of the K<ing :Pp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek

hiç bi zararı yok hocam AT&T dısında operatorde calısmasın diye iphone kilitledi , unlock yaptırabilirsin telefoncularda istedigin operatorle kullanabilirsin boyleci bi zararı vs. yok yazılım ı kırıor sadece.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

bunu beleş yapmanın bi yöntemi varmı ya bnde de var su an kitli bi ton para istiyor şerefsizler :))

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exTreMe
    exTreMe's avatar
    Erkek

tesekkurler kirdircaz artik napalim sansimiza bisey olmaz ins...

hakkaten ya telefoncuda bu isi pc de yapio sonucta nasil kiriolar kendimiz yapamazmiyiz acaba :))

F<ornication U<nder C<ontrol of the K<ing :Pp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

bu işi pcden yapıyolar fakat her marka model telefonun data kablosu ayrı, programı ayrı. onları elinde tutup gerekli programı temin edebilirsen sende bu işi yapabilirsin :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kocak33
    kocak33's avatar
    Erkek

iphone  da baseband i 5.12.01 olmamışsa unlock kolay       ingilizanahtari.com     appleturk.net   buralardan daha detaylı bakabilirsin  eğer baseband 5.12.01 ise o versiyonun kırılmasını bekleyeceksin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek

kendin kırabilirsin ben nası unlock edilicegine dair bnm blogda kopyala yapıstır yapmıstım ama sildim blogu gitti o yazıda..

Google'a iphone unlock etme gibi aramalar yaparsan.. bi tane türk forum sitesi war resimlerle fln anlatms adam..

İngilizceniz warsa how to unlock iphone yazınca google a dolu dokuman ckıor ztn.

Toplam Hit: 1683 Toplam Mesaj: 7