Iphone Storage Almost Full

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

hacı şu çözümü bi denesene.

telefonu itunes a bağla aşağıda bir yerde uyarıları sıfırla yazar programda. ona bas belirli bir yer açıyor daha önce denemiştim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

16gb kullanırken 1dakika sürmeyen şu yolla sürekli hafıza artırırdım

buyur bro, takılırsan yaz bana 

https://www.google.com.tr/amp/s/onedio.com/amp-haber/701283 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cahitnuri
    cahitnuri's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı
    cahitnuri bunu yazdı
    GUS bunu yazdı

Yeni konu açmiyim kardeşimin telefonunda fotolar 6 gb yer kaplıyo gibi gözüküyo ama telefonda hiç resim ve video yok hepsini sildik icloud yedeklemesini falanda kapadım olmayan resimlere 6 gb alan harcıyo gösteriyo bikaç saat kurcaladım ama çözemedim var mı benzer durum başına gelen ? 

whatsapp ve benzeri uygulamalar cache leri tutuyor. o nedenle örneğin: whatsapp ve mesajlaşma uygulamalarında mesajlar içerisinden tek tek medya içerikleri silebilirsin. facebook, instagram vb uygulamalarda ise uygulama verilerini silip tekrar kurulum saglayabilirsin. kalıcı bir çözüm olmayabilir ama ilk etapta iş görecektir.

hocam whatsapp ın kendi tuttuğu mb yazıyor bunun içinde değil mi ordaki medya öğeleri ? facebook uygulaması yok zaten.

Ya whatsapp'ın kendi içerisinde tutuyor fotoğrafları. En azından ben öyle çözmüştüm.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

https://www.tahribat.com/forum/iphone-6-hafiza-problemi-235533

incele hocam

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
Toplam Hit: 2034 Toplam Mesaj: 15
iphone iphone storage aq16gb yer yok darlandık