İphone Um Çöktü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

Ayarlardan telefonu sil dedim temizlensin diye şimdi elmada takılıyo netten http://www.brighthub.com/mobile/iphone/articles/97746.aspx bunu indirdim restore edicem itunes den  The phone İPHONE could not be restored .An unknown error occured diyo yapmıyo ne yapabilirim.Telefoncular 40 tl istiyo valla iphone 3g modeli yurtdışı değil sanırım veya oladabilir.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

dfu moda alip restore et

la liberte ne meurt jamais.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

o hatayı zaten veriyo dostum restore yaparken yazdım ya 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=ofpinyGlQ8I

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

7-19 bunu yazdı:
    -----------------------------

http://www.youtube.com/watch?v=ofpinyGlQ8I

tamam bunu yaptım zaten 

iTUNES  yazıyo altında kablo resmi itunes de de iphone diye görüyo restore mode falan yazıyo ama sorun o değil restoreye basınca hata veriyo The phone İPHONE could not be restored .An unknown error occured 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

canim bitanem cukunu kravat niyetine boynuma astigim, dfu mode ve recovery mode farkli seyler sen suan recovery modedasin, pc ye bagla telefonu sonra dfu moda al ve restore et dfu mode telefon tamamen kapali gibi olur ekranda hic bisey goremezsin dikkat et videoya

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

7-19 bunu yazdı:

canim bitanem cukunu kravat niyetine boynuma astigim, dfu mode ve recovery mode farkli seyler sen suan recovery modedasin, pc ye bagla telefonu sonra dfu moda al ve restore et dfu mode telefon tamamen kapali gibi olur ekranda hic bisey goremezsin dikkat et videoya

tamam ne kızıyon :) ama bende hep kablo ve itunes çıkıyor recovery moddan çıkamıyorum neden olabilir?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

Yapıyorum şuan dediğin gibi oldu hata çıkarsa yazarım gene :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

Tekrar selam şimdide telefonum acil aramada kaldı :( iPhone1,2_4.2.1_8C148_Restore.ipsw bunu yükledim

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

recovery de kalmıssın dfu modda 15 sn 1 sn 3 sn muhabbetı var sanıye senkronızasyonu jb ıle tutturman lazım

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

hipokondriyak bunu yazdı:

recovery de kalmıssın dfu modda 15 sn 1 sn 3 sn muhabbetı var sanıye senkronızasyonu jb ıle tutturman lazım

nasıl yani red snow ile yükledim zaten

Toplam Hit: 2650 Toplam Mesaj: 11