İpod Tarzi Cihazlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:
    -----------------------------

sony nin dizayni cok guzel degil ama fm radyosu birde sony kalitesi,

ipod un radyosu olsa super aslinda

-----------------------------
    yine de eğer alacaksan sony ile samsung tan şaşma derim yıllardır bu iki markayı kullanırım çok kaliteli ve sağlam ürünleri şiddetle tavsiye ederim her zaman için kaliteden şaşmamak gerek. Ha diğerleri de güzel fakat yine de samsung ve sony dünyada 2 dev gerçekten ürünleri çok sağlam

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Hocam ben sony'i kesinlikle öneririm NWZ-A815 kullanıyorum ben menü çok kaliteli renkler video ve fotoğraf çözünürlüğü ; ses desen tartışılmaz sony kalitesi philips ve samsung ile karşılaştırılamaz bile ; Apple İpod'a karşı olan artısı ise alet e veri yüklerken sony'nin diğer modellerinin istediği sonicstage veya apple ipod'ların istediği itunes benzseri kafa siken yazılımlar istememesi ;pil gayet iyi dayanıyor..şaşırtacak kadar ; istediğin parçayı çok rahat bir şekilde bulabiliyor ve kendi klasörünü yaratabiliyorsun.. vs. vs. velhasıl ben öneriyorum : )

dont think twice its all right
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanCer
    CanCer's avatar
    Erkek
    kesinlikle Creative Zen ben kullanıyorum harika.. özellikle film izlerken..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ipod 16gb 4. nesili gordum ince hafif guzel bi alet.

eksi ozellikleri: her formati desteklemiyor, kapasite genisletilemiyor, 

arti ozellikleri : ses kalitesi, goruntu kalitesi hafif olmasi 

bunu almayi planliyorum

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

PHILIPS SA5285 bir altını kullandım 2 ayda sattım.

sony ses kalitesi ve kullanım olarak rulz hocam. hangi modeli olursa olsun tek geçerim. NWZ-S618FBLK güzeldir.

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DePReS
    DePReS's avatar
    Erkek
    meizu m6 kullanıyorum hiçte sorunum yok gayet güzel bi alet zamanında ıpod ta kullandım ama meizu daha kullanışlı çin malı diye ilk başta terettüd edebilrsiniz ama yani gayet sağlam  (Y)

https://twitter.com/erincsen
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    Ipod Touch kullanıcıları da sadece bir mikrofon satın alarak MP3 çalarlarını aynı zamanda bir telefon haline getirebilecek.

Skype'ın minik programı iPhone kullanıcıları tarafından Apple Store'dan hiçbir ücret ödemeden indirilebilecek. Skype kullanıcıları arasında kablosuz internetin bulunduğu her yerde bedava konuşmanın yanısıra yurt içi ve yurt dışı aramalarda da normal telefon tarifelerinden çok daha ucuza Skype üzerinden konuşmak mümkün oluyor.

Apple Store'un Türkiye şubesi de dün akşamdan itibaren Türkiye'deki iPhone kullanıcılarına Skype programını ücretsiz olarak sunmaya başladı.

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
Toplam Hit: 3935 Toplam Mesaj: 28