folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder IPTV'den Canlı Tv İzleme.

IPTV'den Canlı Tv İzleme.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Şimdik arkadaşlar kafamda bi kaç soru var onları cevaplandırırsanız sevinirim :)

Şu iptv olayını nasıl yapılıyor, ligtv + dsmart kanalları yayınlamak ıcın ana pc ye o hesapları alıp yayını mı aktarıyorlar? Aktarmak için hangi programlar kullanılıyor?

Ben şimdi simpletv uzerinden izliyorum, bunu internet uzerinden de izletebilirmiyim? Digitalocean hesabım var, sadece maç gunleri yayın yapıp belli başlı kişiler izlicez, yapabilirmiyiz?

Siteden yayın yapabiliyorsak, sinema kanallarınıda yayına sokabilirmiyiz. Misal anasayfa da Ligtv, ligtv2, smart premium, smart sinema vs gibi linkleri ekleyip hangisini tıklarsak onu izleyebilirmiyiz?

Tşkler..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Evindeki adsl hızıyla yapamazsın.)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Digitalocean uzerinden yapıcam, gecenki kampanyadan 80 dolar kazanmıştık :)

Yapılabilir mi?

_Dert_ tarafından 16/Nis/14 00:49 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

bende merak ediyorum nasıl bi altyapı lazım bunlar için.

ayrıca aynı altyapı sopcast yayını içinde uygun mudur acaba

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

bunu yapan cihazlar var dreambox kendi özelliği var webden yayın yapiyor. ama adsl hiziyla ne kadar kişiye izletebilirsin orası sorun.

yayini önce digitalocean aktarip digitalocean uzerinden yapman gerek burasi da biraz meşakatli

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam yaparsın da eğer farkedilirse digitalocean hesaına kredi kartı veya paypal koyman lazım olduğu için hem üyeliği suspend ederler hem de yasal işlem başlatırlar.

Ha ben hallederim o kısmını dersen vlc ile bile rtsp üzerinden yayın yaparsın.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Martech bunu yazdı

Evindeki adsl hızıyla yapamazsın.)

Edit ;

Alper e ulaş bir zamanlar oda yayın veriyordu.

HoLyCat tarafından 16/Nis/14 09:11 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Sikayet olmadıgı surece bı sorun cıkmaz herhalde dimi..

Tırstım şimdi bi sikayet oldugunda davalık olursak ugrasamam, peki bu yayını yapan adama nasıl ulasılmıyor ki :))

Hee doğru dj_alper bi ara yapıyor, öyle birşeyler vardı :) Pm attım bakalım.

_Dert_ tarafından 16/Nis/14 12:13 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Konuyla ne kdr alakalı bilmiyorum geçen gün indirdiğim bi android uygulama hakkında bişey söyleyeyim.

Programı kurup üye oluyoruz. Üye olunca program kendi internet sitesinden bi kullanıcı adı veriyo size. 

http://www.site.com/kullanıcıadınız  Bu sizin kendi kanalınız olmuş oluyo.
    bunu yaptıktan sonra programı  telefondan açıyoruz,orada yayın yapabileceğimiz uygulamalar şunlar ;

Youtube,Facebook,Twitter,Vimeo,Dailymotion,Justin.tv,Ustream,SoundCloud,Scribd,SlideShare.

Şimdi senin kendi justin.tv sayfan olsa yayını oradan versen, oradan cep telefonuna Justin.tv seçeneiği kullanarak girsen izlediğin video www.site.com/kullaniciadı kısmında yayınlanıcak direk. SOnra kendine bi sayfa yapıp o linki iframe ile o sayfaya gömsen nasıl olur ben youtubeyi denedim gayet akıcı calısıyo.

Program : TubeMote ( https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tubemote.app&hl=tr )

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sdmr0303
    sdmr0303's avatar
    Erkek

1 yıldır joymaxiptv kullanıyorum yakın arkadaşlarıma da tavsiye ettim herhangi bir sorun yaşamadık çok memnunuz. https://www.joymaxiptv.com

sdmr0303 tarafından 08/Ağu/17 21:54 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 2044 Toplam Mesaj: 10