IRC Raw Komutları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freeman_tr
    Freeman_tr's avatar
    Erkek

Selam Tahribat kullanıcıları;

Uzun bir ara oldu sanırım bakmıyordum uzun süredir,bir zamanlar bomboş olan irc başlığı simdi görüyorum ki oldukca yol katetmiş.
    Arkadaşlar biliyorsunuz ki her server"ın ircd programı farklı ve buna baglı olarak kullandıkları services komutlarıda değişik.Benim isteğim her services"in komutları değil elbette,aradığım servis yöneticisi olan ircop ve üst kademeleri olan services admin ve root admin"inin kullandıkları raw komutları.
    Bir arkadaşımdan öğrendiğim kadarıyla oldukça fazla raw komutları var.Ben nette araştırmama rağmen 20-30 komutun üstünde işe yarar raw komutlarına ulaşamadım.Eğer sizin bu şekilde bildiğiniz web siteleri yada kendi kişisel bilginiz varsa bana yardımcı olmanızı isteyeceğim.
    Sağlıcakla kalın.

Ne Mutlu Türküm Diyene!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUTINEER
    MUTINEER's avatar
    Erkek
    baba bende çoook fazlachat yapıyorum günde en az 5-6 saat bir çok raw var ama hepsini kullanmak için de ircop admin services admin co network tech admin yetkileri var. istersen www.netyardim.net e bir bak orada raw lar vardı.

Nush İle Uslanmayana Etmeli Tekdir Tekdirle Uslanmayanın Hakkı HACKTİR.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OneiL
    OneiL's avatar
    Erkek
    www.Mustobaba.com.tr.tc :) Aradiginiz Hersey ..

Selam Ben Mustafa.Nickimin Anlamı Sexi Ve Çekici Erkek Demek Ve Aynı zamanda Da Basketci OneaL in TürkÇe VersioN u OneiL :))
Toplam Hit: 12952 Toplam Mesaj: 4