İrc. Server Kapama..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WiRMaK
    WiRMaK's avatar
    Erkek
    unreal server koem gelin bens stayım size shell zuhahhaha

HeaTH LeDGeR
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxkamikazexx
    xxkamikazexx's avatar
    Erkek
    arkadaslar bana kanal ve server kapatma komutlarını verir misiniz

'Ben SevDaMı DowLoad EdiP Masa üStünE aLıyoRum. En ÇoK da EkRanı kapLadığın anı ÖzLüyoruM. İtaLik YüRüyüşLüm BoLd ßakışLım. ÖyLe ßiR HaLt YedimKi aFFetme ßeni, SimGe DuRuMunda KüçüLt SaatLeRCe ßekLet ßY : ¤·.¸I{ħÄßÄ£I£ÄR¯`¤
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WiRMaK
    WiRMaK's avatar
    Erkek
    kamikazem canım öle bikomut varsa gfetir sana para verim hay allaahım ya lan bi komutla kim server kapatır root mu sandın kendini hahhahahhahaha

HeaTH LeDGeR
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxkamikazexx
    xxkamikazexx's avatar
    Erkek
    peki kullanılan bir program var mı

'Ben SevDaMı DowLoad EdiP Masa üStünE aLıyoRum. En ÇoK da EkRanı kapLadığın anı ÖzLüyoruM. İtaLik YüRüyüşLüm BoLd ßakışLım. ÖyLe ßiR HaLt YedimKi aFFetme ßeni, SimGe DuRuMunda KüçüLt SaatLeRCe ßekLet ßY : ¤·.¸I{ħÄßÄ£I£ÄR¯`¤
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcVatan
    mcVatan's avatar
    Erkek
    bakın tek kelime sölücem 5 senemi irc kanal nick vs... admin komutlarıyLa geçirdim ve tek bir komutla kanal kapatan varsa gelsin gözümün önünde yapsın 500$ verecem hemen hemde böle şey mi olur ya sallayacağınıza icraat yapın mesela script yapın ve bu scipte komut yazın adam nickserv identify yaptığı zamana alieases üzerinden size gelsin...

güneş doğdu derken birde baktım karanlıklar çökmüş şehrin üstüne buralarda ayaz var
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxkamikazexx
    xxkamikazexx's avatar
    Erkek
    helal be mcvatan icraat yapın biraz

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GenC_HaCKeR
    GenC_HaCKeR's avatar
    Erkek
    arkadaşım biliyosan bunu forumda nasıl yaptığın acıkla acıklamayacksan neden başlık atıyorsun ki?

Bigi paylaştıkça artarmıs ben bu lafı diyenin teee .... paylaştıkça azıtılıyor GenC_HaCKeR yok öldü!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ko-Ko-ReC
    Ko-Ko-ReC's avatar
    Erkek
    helal a..q başkada diyecek bişeem yoqqq
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_KiLL
    By_KiLL's avatar
    Erkek
    ya aykadslar a.Q bi türlü su topic hackleme komutunu aklımda tutamıyom bana yazın yaw:)

aaaa
Toplam Hit: 22643 Toplam Mesaj: 50