folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Irc.Tahribat.Com Her Mürit Kesinlikle Okumalı

Irc.Tahribat.Com Her Mürit Kesinlikle Okumalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeuS
    ZeuS's avatar
    Erkek

Sevgil Dostlar ;

Portalimiza ait bir Irc Server bulunmakta..Bu kadar aktif uyemiz warken IRc Server da sadece 3 - 5 kisiyiz..Buraya Login olamayan kimse orayada giremez onu Soyliyim ..

Cok basit ; Bir Mirc Script acalim Status'e /Server irc.tahribat.com Yazip enter a basalim bizi tahribot karsilayacak sonra sizi kanalimiza kadar kendi nezaretinde getirecek ee hadi ama :) Su dakika itibari ile Vefali ve kendini gercekten murit hisseden arkdaslarimizi Server da bekliyorum..Ustelik ordan sohbet etmek kesinlikle daha rahat ve daha guvenli...

Simdiden ilginize tesekkur ederim

Turksun Sen Turk Gibi Davran ey Gafil..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    irc den hiç anlamıyorum hacı.girmeyi bir kaç kez denedi yapamdım login mogin de olamadım oraya anlmadım anlasam girerdim ama maalesef :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeuS
    ZeuS's avatar
    Erkek

Sevgili Dostum ;

Bi mirc script ac ordaki STATUS bolumune /Server irc.tahribat.com yaz enter a bas ..

Daha sonra baglanmasini bekle karsina bi uyari cikacak   /Login şifre diye.. ama burda hangi nicki kulklaniyorsan Scripti actiginda baglanti kurmadan once /Nick AntiOksidan seklinde yapmalisin ondan sonra baglantini kur /Login <sifreni yaz> VE enter a bas zaten otomatik olarka geliceksin kanala.. hadi bakim bekliyorum

Turksun Sen Turk Gibi Davran ey Gafil..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek

bu kanala davet ile giriliyor herhalde bırınız benı davet edin kullanıcı admı ugurben hadi bakem

irc kanalına davet edin nasıl olacaksa

sevdigim 3 turk atasozu.. 1- besle kargayı atsın iftirayı, 2- yayılma sivril ( bu bir çin atasozudur), 3- luzumsuz eşek sucuk olur ( buda bir çin atasozudur ) ve son olarak, 4- ak akçe karagün kara akçe ak gün içindir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek

al bunu yazıyor a.q.

Your nick is now ugurben
    -
    #tahribat unable to join channel (invite only)
    -

hadi ulen giremeyong alın benı emme

sevdigim 3 turk atasozu.. 1- besle kargayı atsın iftirayı, 2- yayılma sivril ( bu bir çin atasozudur), 3- luzumsuz eşek sucuk olur ( buda bir çin atasozudur ) ve son olarak, 4- ak akçe karagün kara akçe ak gün içindir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek

zeus kusura bakma bıraz gecıktım sana yazdım mirc da ama sen cıkmıssın

kusura bakma dostum.

Toplam Hit: 1520 Toplam Mesaj: 6