folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder İş Adamlarının İletişim Adresleri

İş Adamlarının İletişim Adresleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

UNİLEVERÜRÜN MÜDÜRÜTAHSİN AKARxxx xxx xx xxxxx xx xxDEGİRMEN YOLU CD xxxx xxxx SK NO xxZİNCİRLİKUYUİSTANBUL

bu var hocam valla

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Ben bizim büyük boss dan bahsedeyim, adamın önüne günde 2 valiz evrak gelir (bildiğiniz valiz) hızla göz gezdirir imzaları atar. Maillerini ve telefonlarını yeğeni okur bu iş için 7.000 alır, günde bine yakın mail geldiğini telefondan başının döndüğünü söylüyor. Patrona herşeyin özetinin özetinin özeti gider, patronun yaptığı şey genelde toplantılara katılmak, bakanlarla iş çevreleriyle bağlantılarını güçlendirmek için dolaşmaktan ibarettir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

e ne bekliyorsun ki adamın o kadar şeylerle uğraşacak vakti yoktur bence o vakitlerini daha değerli şeylerle geçirebilirler

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

zeybek hoca konu ile ilgili bir cevap yazarsan sevinirim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    bensiz_aglama bunu yazdı

UNİLEVERÜRÜN MÜDÜRÜTAHSİN AKARxxx xxx xx xxxxx xx xxDEGİRMEN YOLU CD xxxx xxxx SK NO xxZİNCİRLİKUYUİSTANBUL

bu var hocam valla

Yorumunu dün okudum sağolasın. Ben direk ev adresini değil de sosyal medyada bu insanları takip etmek istiyordum. Linked in buldumda tabi kabul ederler mi şüpheli. 

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

nedense bu ensesi kalın adamlar ya hiç kullanmıyorlar yada bi kullanıyolarki facebook,twitter,blog aklına ne gelirse açıyolar amma velakin cevap verme özürlü adamlar.gerçi normaldir kaç yüz kişi mail falan atıyodur adama

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Ben bizim büyük boss dan bahsedeyim, adamın önüne günde 2 valiz evrak gelir (bildiğiniz valiz) hızla göz gezdirir imzaları atar. Maillerini ve telefonlarını yeğeni okur bu iş için 7.000 alır, günde bine yakın mail geldiğini telefondan başının döndüğünü söylüyor. Patrona herşeyin özetinin özetinin özeti gider, patronun yaptığı şey genelde toplantılara katılmak, bakanlarla iş çevreleriyle bağlantılarını güçlendirmek için dolaşmaktan ibarettir.

yeğen e bak :)

Toplam Hit: 4236 Toplam Mesaj: 18