folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İş Arıyorum (İstanbul) Daha Doğrusu İş Öğrenmek İstiyorum

İş Arıyorum (İstanbul) Daha Doğrusu İş Öğrenmek İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilyas208
    ilyas208's avatar
    Erkek

Merhaba mürid(e)ler, Elektrik-Elektronik mühendisliği okuyorum, evde boş oturmaktansa mesleğim hakkında kendimi geliştireyim biraz diyorum,

İstanbul pendik civarinda yada perpa da işyeri olup veyahut tanıdığı olup bana yardımcı olabilecek olan var mı ? Bu arada amaç para değil iş öğrenmek

bir ara birisi perpada stajyer arıyordu o zaman ne yapacağım kesin olmadığı için konuya yazmadım ama şimdi durum değişti, yani uzun lafın kısası yardımcı

olabilecek varsa bekliyorum. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilyas208
    ilyas208's avatar
    Erkek

güncel

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

İngilizce seviyen nedir?

Benim yaptıgım şeyi yapabilirsin internette çok güzel howto siteleri var adamlar adım adım her şeyi malzemelerine kadar anlatmışlar.Yada evil-genius serisi var oda hoşuna gidebilir.

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    satıcıları, perpayı boşver. Fabrikalara gir. Yüzde beşyüz faydasını görürsün. Olmassa en az 20 milyondolar yaklaşık maliyetli büyük bir inşaatın şantiyesinde çalış.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

hani tübitakta takılacaktın, ne oldu o? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

bir nevi staj yani hocam kaçıncı sınıfsın staj yapacağın yeri kararlaştırmaya çalış yani tanıdıklardan falan buldur bir özel yer oraya git 2.sınıfta zaten staj var hem orda yaparsın.. 2. yada 3. sınıfsan zaten staj yapmış olman lazım oraya gidersen bence üstüne daha fazla şey katarsın :)

he birde şimdi bu bizim mühendislikte bir sürü dal var yani işten çıkınca büro açmak var işte bir yerde laboratuvarda çalışmak var vs. bi sürü farklı uzmanlık alanı var o yüzden staj yapacağın yer ileride o yöne yöneleceğin alan olsun (alan derken anladın heralde ben çevre müh.yüm ben çevre danışmanlığı düşünüyorum mesela.. daha artım tesisi var sonra DSİ de laboratuvar da çalışmak var sonra daha birkaç alan var böyle o gibi yani)  hadi kolay gele

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilyas208
    ilyas208's avatar
    Erkek

@sandman ingilizce seviyem orta,internetten bir yere kadar, birinin yanında eğitim görmek malzemeye dokunmak püf noktalarını görmek lazım hocam

@Olgunisik hocam fabrikalara girmeyi bende çok istiyorum ama sigorta yapmadan almıyorlar,sigorta yapıncada devlet bursu kesiliyo, ondanda olmayalım şimdi

durduk yere

@hezarfen seneye satj için ayarladım orayı bu sene staj yapmayacağım için sıkıntı(sigorta filan) çıktı

@zone hocam sınıf olarak karışık biraz 3.5 diyelim :) alanı az çok belirledik ama bilgi bilgidir mantığıyla gidiyorum ben

Toplam Hit: 1148 Toplam Mesaj: 7