folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İş Bankası Euro Hesabından Para Çekimi

İş Bankası Euro Hesabından Para Çekimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shivo
    shivo's avatar
    Erkek

beyler konuyla alakasız ama bir sorum olacaktı yurt dışından bana bir miktar para yatacakta benim tl hesabım var nasıl aktarılabilir acaba ?

edit:ziraat euro hesabı buldum bir tane tanıdıktan beyler direkt yurtdışından ibanı falan versem yollayabilirler mi?

shivo tarafından 05/Tem/16 10:41 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreammaker
    dreammaker's avatar
    Erkek
    shivo bunu yazdı

beyler konuyla alakasız ama bir sorum olacaktı yurt dışından bana bir miktar para yatacakta benim tl hesabım var nasıl aktarılabilir acaba ?

edit:ziraat euro hesabı buldum bir tane tanıdıktan beyler direkt yurtdışından ibanı falan versem yollayabilirler mi?

Bankanın swift kodunu da beraberinde verirsen ibanla beraber yatirabilir parayi

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek

Bildiğim kadarıyla TL değil EURO kartın olursa paranı çekebiliyosun, aynı sorunla ben de karşılaşmıştım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shivo
    shivo's avatar
    Erkek
    dreammaker bunu yazdı
    shivo bunu yazdı

Bankanın swift kodunu da beraberinde verirsen ibanla beraber yatirabilir parayi

aynen hocam araştırdım swift kod isim soyad iban yollayınca halloluyormuş.sağolasın.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Vadesiz Euro hesabın karta baglimi?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

Merhabalar,
    1. Atm kartını takınca para çekme işlemlerinden Tl v Dolar hesabını görebiliyor musun?
    2. Döviz hesabın atm kartına bağlı mı? Müşteri hizmetlerini arayıp bunu sorabilir, internet bankacılığından kontrol edebilirsin.
    3. Atmler 50 dolar ve euro katlarını verir.
    4. Başka bankaya dolar ve ya euro swift yaparsan 31,5 euro kesintiye uğrar.
    5. Para çekemiyorsan kartınla ilgili sorun olduğunu düşünüyorsan müşteri hizmetlerini arayarak backoffice kayıt açtırt.

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
Toplam Hit: 2411 Toplam Mesaj: 27
iş bankası rezalet.