Is Degistirmeli Miyim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    acemi-webci bunu yazdı

hayırlı olsun hocam.

darısı başımıza.

tesekkürler hocam :) Insallah istedigin gibi olur her sey senin de.. Ben baya bi sikinti cektim ama simdi bakinca iyi olmus diyorum. Hani derler ya her serde bir hayir vardir diye.. Benimki de öyle bi sey. Hic bu kadar bilenmemistim kendi firmami acmak icin... :))

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek

Hocam bence iş arama sürecine başla bu belirsizlik seni de yıpratır hem.

Tr de de genelde insanlar miras aldıkları kadroları biçip kendi kadrolarını kuruyorlar kaldı ki iki farklı ülkede yazılım operasyonları yönetiliyor bunu tek çatı altına toplamak isteyebilir. Umarım herşey istediğin gibi olur.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    LuCiFeR bunu yazdı

Tr de de genelde insanlar miras aldıkları kadroları biçip kendi kadrolarını kuruyorlar kaldı ki iki farklı ülkede yazılım operasyonları yönetiliyor bunu tek çatı altına toplamak isteyebilir. Umarım herşey istediğin gibi olur.

hocam son güncellemeyi okumadin (ben anasayfayi da güncelleyeyim), olay cözüldü. Ben bir holdingte calisiyorum, ana holdinge bagli olan arastirma ve gelistirme bölümündeydim ama ayni zamanda o holding icerisinde baska firmanin veri yönetimi bölümünde de calisiyordum yani iki farkli firmada iki farkli görevim vardi. Ama asil bagli oldugum yer holdingin ana sirketindeki ar&ge bölümüydü. Iste diger firmanin CEO su, bu arge'nin basiyla ve holdingin ceo'suyla falan konusup beni kendi sirketine almak istedigini söylemis, onlar da kabul etmisler. Bugün kontrat hazirlaniyor, yarin da imzalayacagim ve yil basindan itibaren yeni firmada calisacagim (aslinda bir proje haric ayni isi yapacagim), sadece kontratim degismis olacak ve bagli oldugum departman.

Aslinda is degistirmek istiyordum, kafama göre güzel bir is de buldum ama yasadigim kanton'da degil baska bir kantonda ve gidip gelmesi baya bir zaman kaybettirecek bana ve yoracak. O kadar uzun süre böyle devam etmez ve tasinmak da istemiyorum. O yüzden yeni bir is macerasina atilmak yerine bildigim iste devam edecegim ancak bu sefer kendi sahis sirketimi kurup devam edecegim. Yani kendi isimi de yan is seklinde yapacagim. Bir süre böyle devam edecek. Islerim cok iyi olunca da firmadan ayrilacagim (isterlerse disardan destek verebilirim).. Suan kafamdaki plan bu sekilde net. Insallah haftaya kendi sirketim icin basvuruyorum.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    LuCiFeR bunu yazdı

hocam son güncellemeyi okumadin (ben anasayfayi da güncelleyeyim), olay cözüldü. Ben bir holdingte calisiyorum, ana holdinge bagli olan arastirma ve gelistirme bölümündeydim ama ayni zamanda o holding icerisinde baska firmanin veri yönetimi bölümünde de calisiyordum yani iki farkli firmada iki farkli görevim vardi. Ama asil bagli oldugum yer holdingin ana sirketindeki ar&ge bölümüydü. Iste diger firmanin CEO su, bu arge'nin basiyla ve holdingin ceo'suyla falan konusup beni kendi sirketine almak istedigini söylemis, onlar da kabul etmisler. Bugün kontrat hazirlaniyor, yarin da imzalayacagim ve yil basindan itibaren yeni firmada calisacagim (aslinda bir proje haric ayni isi yapacagim), sadece kontratim degismis olacak ve bagli oldugum departman.

Aslinda is degistirmek istiyordum, kafama göre güzel bir is de buldum ama yasadigim kanton'da degil baska bir kantonda ve gidip gelmesi baya bir zaman kaybettirecek bana ve yoracak. O kadar uzun süre böyle devam etmez ve tasinmak da istemiyorum. O yüzden yeni bir is macerasina atilmak yerine bildigim iste devam edecegim ancak bu sefer kendi sahis sirketimi kurup devam edecegim. Yani kendi isimi de yan is seklinde yapacagim. Bir süre böyle devam edecek. Islerim cok iyi olunca da firmadan ayrilacagim (isterlerse disardan destek verebilirim).. Suan kafamdaki plan bu sekilde net. Insallah haftaya kendi sirketim icin basvuruyorum.

Okudum aslında verdiğin cevapları görünce ama geç okudum göndermiş bulundum :) Hayırlısı olsun hocam.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun hocam.

Sevdiğim, saydığım bir adamsın.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    esinti bunu yazdı

Hayırlı olsun hocam.

Sevdiğim, saydığım bir adamsın.

Sagolasin hocam :)

@ LuCiFeR  hayirlisi bakalim :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Başarılar dilerim adamım AB nin göbeğinde işlerinde kolaylıklar .

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Başarılar dilerim adamım AB nin göbeğinde işlerinde kolaylıklar .

tesekkürler hocam :)

Toplam Hit: 6112 Toplam Mesaj: 69
işten istifa