folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İş Geliştirme Süreç Analiz Uzmanı ( Excell)

İş Geliştirme Süreç Analiz Uzmanı ( Excell)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

MErhaba arkadaşlar . iyi akşamlar. 

Şu excell ileri derecede öğrenme arayışına girdim. Bu konuda bana yardımcı olurmusun önereceğiniz eğitim setleri veya şu konular üzerinde calış veya araştırma yap gibisinden  yorumlarınızı bekliyorum. Aramızda tecrübeli arkadaşlarımız vardır. ? 

Emekli
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Nisan ayında excell raporlama işine başladım girdiğim günden beri pişmanım. Excellim gelişti ilerliyor eksiklerimçok ama bence hiç bulaşma derim hocam. 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

kafayı sardım ben buna.  Çözmem lazım. :)

Emekli
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

konu yukarı çıksın.

Bu Excell çok değişik bir uygulama. muhasebeci biri vardı, sırf sadece hücre kopyalama ve cebir işlemlerinin dışında bildiğin program yazıyordu. nerede, nasıl öğrendi bilmiyorum.

hâ, birde tek bir ÇalışmaKitabın daki sayfalarla da yetinmiyordu.

Excell î açtığımda, bilgisayar Trans`a geçiyordu.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    WarHead bunu yazdı

kafayı sardım ben buna.  Çözmem lazım. :)

Öyle kafayı takmakla olmuyor maalesef.

Excel in sonu yok.  Excel de ne yapmak istediğini bileceksin ve o yolda ilerleyeceksin.

Sonrası kendi kendine gelir ama öyle çat diye öğreneceğin işlem ler düşeyara ve topla çıkar vb. işlemler olur.

Çok iyi olduğunda, excel de resim bile çizebilirsin.

bknz : https://www.youtube.com/watch?v=v2Y-Zm7k9-c

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Excel geniş kapsamlı hergün kullanıyoruz. Tablo yapmanın toplama çıkarma özelliklerinin haricinde bir hayli geniş. Makro yazarak program haline bile getirebilirsin. Veri tabanı yapabilirsin. 

Syntax error..
Toplam Hit: 1342 Toplam Mesaj: 6
excell yardım excell