folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder İş Günü Doldu Ama Cihazım Ortada Yok

İş Günü Doldu Ama Cihazım Ortada Yok

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheRisc
    TheRisc's avatar
    Erkek
    Bildiğim kadarıyla 20 iş günü media markta TheRisc tarafından 23/Eyl/14 08:43 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmRee
    EmRee's avatar
    Erkek
    öncelikle yorumlarınız için sağolun müritler :) 20 iş günü dün bitmiş bu günde cevap gelmezse akşam dilekçe hazırlayıp yarın başvurucam EmRee tarafından 23/Eyl/14 08:47 tarihinde düzenlenmiştir

http://i.hizliresim.com/Eby6gB.gif
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ben herzaman söylüyorum cihazı tekbosadan almış olabilirsin yada bimeksden vs gidip aldığın yer arıza için vermeyin direrkt firmayla siz iletişime geçin ben hep öyle yaptım

sadece 1 kere firma aracılığıyla gönderdim oda ithalatçıya oyuncağı gönderdim oyuncaklar garanti kapsamında değil dedi sanayi bakanlığına şikayet ettim

hepsiburada her ürüne n az 2 yıl garanti veriyor hepiburadaya gönderdim onlar hemen ücreti iade çıkardı :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

bence bi kaç gün daha bekle garanti olsun.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

öncelikle yeni çıkan yasa ile 30 günlük azami tamir süresi 20 güne düşürüldü o yüzden arkadaşın elindeki belge doğru. ikincisi sayım yaparken cumartesi günleri de sayılıyor resmi tatil olarak cumartesi günleri geçmiyor gerekli yasalara google amcadan bakabilirsiniz. ürünü media marketten ya da direk servise göndermen çok bişey değiştirmiyor onların kendi aralarında kapatıp açması da seni alakadar etmiyor. sen teslim almamışsın sonucta. elindeki forma göre eğer 20 iş günü dolduysa cihazın birebir değişimini ya da ücretinin iadesini talep edebilirsin

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
Toplam Hit: 2377 Toplam Mesaj: 16